Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem akar házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar házasodni?

Figyelt kérdés

23 vagyok,párom 26,lassan 4 éve együtt vagyunk,gyakorlatilag nálam lakik,jól megvagyunk,velem tervezi leélni az életét,6-8 év múlva tőlem akar gyereket,4 év után is ugy ragaszkodik mint egy tini,vaknak is feltűnne hogy szerelmes még mindig,apró veszekedéseken kivül nincs is probléma a kapcsoltunkban,sőt,a nagyija már rég elkönyvelte hogy én a felesége vagyok.

De elvenni mégsem akar még jópár évig,ezt ma is kijelentette mikor felolvastam neki a 23 éves nagymamás hírt.Erre ő: még 6-8 évig nem akarok gyereket,sőt,addig házasodni se.

Gyerek oké,nekem se kell hamarabb,sőt,még a 10 év múlva is oké,de esküvő miért?

Tudja hogy szeretném,irtam ki kb 1 éve ide kérdést,hogy hogy juttassam a tudatára,h nem kell meglepigyűrű,csak 2 tanú meg a nagyonszűk család (15 fő kb),akkor azt olvasta véletlen,nem reagált rá akkor.

Ha annyira tudja hogy tőlem akar gyereket,nyáron velem akar elköltözni az ország másik végébe,akkor miért ennyire határozott hogy csak sok év múlva akar elvenni,miközben azt is tudja hogy konkrétan melyik templomban szeretne?

Nem fájna ennyire ha lenne valami értelmes indok,de igy...?:(


2011. márc. 8. 21:49
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
miért baj,hogy nem akarok 10 évig csak barátnő lenni?
2011. márc. 8. 22:12
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg meghúzódhat az a háttérben, hogy először még rendezett egzisztenciát akar (tuti biztos állás, saját lakás vagy ház stb.) Tehát a biztonságot akarja megteremteni Nektek. Mert ameddig nem érzi úgy, hogy ez megvan, addig nem akar az úgymond bizonytalanságba belemenni. Ez érthető egy férfi embernél:) De szerintem is, ha azt mondja, hogy Veled szeretne családot, akkor nem kell aggódnod. Ami késik nem múlik;) Csak a pasik máshogy gondolkoznak (vagy a nők...ez relatív fogalom) :D:)
2011. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
67%
Te sem mondod, hogy gyereket akarsz, tőle akarod, tehát azonnal csináljátok is meg.
2011. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

de mondtam neki,hogy akarok gyereket,tőle akarom,és azt is hogy ez nem az 5 éves tervben szerepel,hanem a 10 évesben


állásunk van,észak-magyaroroszághoz képest jó.és amint kézbekapja a másik diplomáját,elfogadhatja valamelyik állásajánlatát,van pár jó,csak ahhoz költözni kell


lakás...akkor most várjam meg mig kifizetjük 15 év alatt? ez azért...

2011. márc. 8. 22:23
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
a második válaszoló vagyok. Ezt én is így gondolom. külföldön élnénk, nem kellene megvenni a házat. Itt meg dolgozz, mint a hülye. Meg addig nincs is semmid,csak ha megvetted a házat. Kint meg tök jól elélnek bérléssel. Legalábbis,akiket én ismerek. Én sem várnék addig. De Nálatok még alakulhat.
2011. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Igazából tervek között szerepel külföld is,több cég között variál,olyan kell,amelyik fizet itthon is,és kiküld külföldre.Ilyen ajánlatot kaptam én is már,ritka szakmám van,és neki is elég jó.


Igazából nem vágyom saját házikóra,külföldön is jól működik a bérlés.Esetleg majd egyszer egyet,hogy nyugdijasként legyen ,de mivel egykék vagyunk,mire nyugdijasok leszünk 3 házikó is ránkszáll.De az még nagyon messze.

2011. márc. 8. 22:37
 17/39 anonim ***** válasza:
73%
Sok olyat hallottam, hogy "boldogan éltünk, amíg össze nem házasodtunk". Szerintem nem kell eröltetni, nem kell papír az összetartozásról, maradjatok így, ameddig csak lehet.
2011. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
De mi változik meg, ha úgy csináljuk a dolgokat, ahogy előtte, azaz ahogy mindkettőnknek jó. Nem értem.
2011. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
59%
22:42, nálad a pont. Illetve nem tudom ki hogy van vele, de szerintem tényleg nem szabad fiatalon elköteleznie magát az embernek. Mondom én ezt 24 éves fejjel, 7 év kapcsolattal, 2 éve házasságban, úgy, hogy férjem az első párkapcsolatom.
2011. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

nem első párkapcsolat,neki volt hosszabb kapcsolata is,2 év után el akarta jegyezni a lányt,csak az kitette...igaz akkor épp hogy 18 múlt,akkor még meggondolatlan az ember


nekem is voltak pasik bőven,tapasztalat megvan,csúnyán mondva megvan a kiélős korszakom nekem is


ha elvileg semmi nem változik azon kivül,hogy látszik a nevemen és a gyűrűnkön hogy hivatalosan is összetartozunk,akkor miért ne lehetne?

még az se indok,hogy milliós lagzira vágyom,mert azt pl a hátam közepére se kivánom

2011. márc. 8. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!