Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem akar házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar házasodni?

Figyelt kérdés

23 vagyok,párom 26,lassan 4 éve együtt vagyunk,gyakorlatilag nálam lakik,jól megvagyunk,velem tervezi leélni az életét,6-8 év múlva tőlem akar gyereket,4 év után is ugy ragaszkodik mint egy tini,vaknak is feltűnne hogy szerelmes még mindig,apró veszekedéseken kivül nincs is probléma a kapcsoltunkban,sőt,a nagyija már rég elkönyvelte hogy én a felesége vagyok.

De elvenni mégsem akar még jópár évig,ezt ma is kijelentette mikor felolvastam neki a 23 éves nagymamás hírt.Erre ő: még 6-8 évig nem akarok gyereket,sőt,addig házasodni se.

Gyerek oké,nekem se kell hamarabb,sőt,még a 10 év múlva is oké,de esküvő miért?

Tudja hogy szeretném,irtam ki kb 1 éve ide kérdést,hogy hogy juttassam a tudatára,h nem kell meglepigyűrű,csak 2 tanú meg a nagyonszűk család (15 fő kb),akkor azt olvasta véletlen,nem reagált rá akkor.

Ha annyira tudja hogy tőlem akar gyereket,nyáron velem akar elköltözni az ország másik végébe,akkor miért ennyire határozott hogy csak sok év múlva akar elvenni,miközben azt is tudja hogy konkrétan melyik templomban szeretne?

Nem fájna ennyire ha lenne valami értelmes indok,de igy...?:(


2011. márc. 8. 21:49
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
ki tudnám erőszakolni azt a nyamvadt gyűrűt,de annak meg nincs értelme:(
2011. márc. 8. 21:56
 2/39 anonim ***** válasza:
41%
Ne erőltesd, még véletlenül sem. És várjatok, éljetek együtt, csak akkor házasodjatok, ha már minden megvan, állás, némi karrier, ne együtt akarjatok építgetni.
2011. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
van állásunk,pár hóna múlva mindkettőnknek 2. diploma is...együtt vagyunk kezdő egyetemista korunk óta,tehát az együtt épitgetés már megvolt,és 2 éve nálam lakik (szüleinél alszik hétközben 1-2x,hogy őket is lássa azért)
2011. márc. 8. 22:01
 4/39 A kérdező kommentje:
nem erőltetem,már nem először mondja,de csak ugy mellékes megjegyzésként,nem mondtam eddig egyszer se erre semmit,ma is csak skypon mondta...csak olyan rossz igy
2011. márc. 8. 22:02
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa. Én is ebben a cipőben járok majdnem. Az én páromnak "mindegy". De ha így van, és én szeretném, ezt pedig tudja, akkor miért? Fél. Én így gondolom.Hogy mitől? Na ez az, amiben különbözhetünk. Sok nő megváltozik a házasság után, vagy a gyerek után. Ettől is félnek. Nálunk a szülőkkel nem éppen idilli a kapcsolat, itt lehet ez is probléma. Nem akarják lekötni magukat ennyire? Mert az ok, hogy neked is azt mondja, veled akar élni stb. Nem tudom. Csak az a gond, hogy én majdnem 10 évvel vagyok idősebb tőled.
2011. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
75%
Miért baj, ha a helyszín és a mód mellé az időpontot is eltervezte?
2011. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
35%

De nem értem ez miért olyan fontos. Miért kell ennyire erőszakosnak lenni. Mondta, hogy szeretne elvenni, csak nem most.

Nem azt mondta, hogy soha nem akar megházasodni. Akkor meg mi a probléma? Ne viselkedj úgy mint egy 13 éves akinek az anyja nem hajlandó megvenni az új cukimuki pulcsit amit a barátnői már megkaptak.

2011. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nálunk volt ilyen. Mindig tolta maga előtt a határidőt, aztán kiderült, hogy a kényelemben várta az igazit, aki nem az volt, akinek ígérgetett, hogy majd, meg még nem, meg először és aztán, de még ez is előbb és aztán és így tovább. Remélem te nem jársz így.
2011. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Mintha magunkról írtál volna. Ugyanúgy együtt éltünk, küzdöttünk, összeházasodtunk, most meg vagy egy fél órája írtam a válás kategóriába...
2011. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs a szülőkkel probléma,mintaszülők,szeretnek engem,sőt,nemrég volt a 30.házassági évfordulójuk,ők egy követendő példa is lehetnének.

Én szüleim kevésbé idiliek,de ott sincs semmi drasztikus,anya már többször mondta is,hogy legalább fél évre előre szóljunk,bár már régóta gyűjtögeti a nászajándékra valót (ahogy párom szülei és nagyszülei is,ez nyilt titok)


nem vagyok erőszakoskodom,nem mondtam még neki (az ide kiirt kérdésből tudja jól,de azt se firtattam akkor)

2011. márc. 8. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!