Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb mennyibe kerül ma egy 60...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyibe kerül ma egy 60 fős lagzi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez sok mindentől függ, de nagyjából olyan középkategóriás ja és nem éttermes lakodalom.
2011. jan. 31. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mienk 55 fős volt, közpkategória mindenből (értsd pl. ruha 60 ezer) és cirka 900 ezer volt a vége.
2011. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kaja-pia, alsó hangon egy étteremben, 5000forint. Az hatvan főnek 300ezer. Fotós 50-100ezer között, számoljunk 70ezerrel. Menyasszonyi ruha 35ezertől, legyen 50ezer, vőlegény öltönye kölcsönzőből 20ezertől, legyen 35ezer. Koszorúslányruhák kölcsönzőből 5ezertől, 3 koszorúslánnyal az 15ezer. Menyecskeruha kölcsönzőből 10ezertől. Kiegészítők cakli-pakli 10ezer.

Dekorációk 20ezer. Zenekar vagy zenész, ők is fognak inni!!! 30ezertől. Az italozás miatt az 5ezer per fő kevés is lesz!

Meghívók 10ezer, jegygyűrűk 50ezer.

Így 600ezernél járunk. Ki hol alszik? Ki mivel utazik? Ki kap ajándékot? Torta?? Csúszópénz...ezt nem is vettem bele.

Nagyon sokba kerül!

Meg kell próbálni nagyon okosan leegyszerűsíteni.

2011. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a 220 fős volt max 2 millió, de 3 milliót kaptunk ajándékba a "néptől". Alkudjatok ahol lehet!
2011. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző felsorolás jó, de tényleg át kell gondolni! Egy megbízható rokon pl fotózhat, lehet buszt bérelni a násznépnek, a menyecskeruha lehet olyan, amit később is fel tudsz venni, stb...
2011. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha látsz valahol akciósat, akkor szólj! Veszek én is, rögtön kettőt is!

:D

2011. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hümm, ha nem étterem akkor lehetne valamelyik rokon nagyobb, szebb kertjében (nyáron) vagy kibérelni egy helységet. A főzés-sütés is megoldható, ha mondjuk 10 beválalnak, hogy hoznak 1-2 fajta süteményt fejenként, a menü pedig lehetne valamilyen leves, sülthúsok, krumpli, rizs, ezekből szerintem olyan 25-30kg húsból jutna egy főre kb fél kiló, hisz nemcsak egyszer esznek az est folyamán, olyan 50-60ezerre tippelem. Az italok és alkoholokból összekéne írni ki milyet szeret s abból többet venni, van ahol nagytételben árulják őket. talán 50-60ezer ez is. Fotózni tudnának a nagyszülők vagy ha van olyan meghívott aki szép képeket tud csinálni felkérni rá.

Igazából az ételen,italon, helységen kívűl a díszítésel olyan 200-300ezer + a ruha.

2011. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nekünk a menyecskeruha olyan volt, mindössze 8000, bulikon és alkalmakkor is hordható.

Mi a násznép utaztatását, altatását speciel nem finaszíroztuk...az altatást rokonok lévén megoldottuk családon belül, utazásnál fel sem merült hogy mi fizessük, ők is természetesnek vették hogy nem a pár fizeti.

Sőt, nálunk az italcsomagban csak víz, üdítő, kávé és sör/bör volt, illetve egy pohár pezsi a tortához mindenkinek + welcome drinkként pálinka vagy likőr. Mindenki megértette, én is megértettem volna hasonló helyzetben, tehát ezen is lehet spórolni, aki rövidből akar "jóllakni", fizeti magának. Ettől függetlenül, minden barátunkat, közeli rokont, stb. meghívtuk lagzi közben 1-1 itókára.

2011. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75 fős lagzink volt 2009-ben. Akkor került kb. 1,5 millióba. Egy panzióban volt minden (a szertartás a kertben), ki is kellett bérelni az egészet a messze lakó rokonoknak. De ha nem kellett volna, szerintem olyan 1,2 millióból kihoztuk volna. Nálunk ami sokba került, az a fotós és a videós. De megérte, mert nagyon szép munkát végeztek.
2011. febr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 milla tuti. a kaja/pia a legdrágább, ezért ennyi
2011. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!