Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerűl egy 70 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerűl egy 70 fős lagzi? Nem millios összeg esetén?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát igazából lehet milliós összeg, sőt!De szerintem úgy kb 600-700 ezer Ft-ból meg lehet úszni, és akkor nem is fapados és nem is hatalmas dínomdánom :)
2011. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez sok mindentől függ.

Nálunk divat /a családban/, hogy a kaját a rokonok főzik-ezzel járulnak hozzá a lagzihoz/, a sütit/tortát a vendégek hozzák és a helyszín az önkormányzati területek egyike /amiért nem sok pénzt kérnek. Edényeket, asztalterítőket, asztalokat és székeket is az önkormányzattól lehet bérelni.

És nagyon jó hangulatú buliik szoktak lenni :) /oké, ez vidék és nem egy nagyváros.

2011. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 22. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 60 fős volt kb. 900 ezer. Normális étteremben volt a lagzi, ruha 60 ezer volt, vőlegényé 30, a fotós olyan 40 körül, kaja sem volt sok, kb. 6000/fő, a pia dobta meg és a 6 koszorúslányruha, meg a díszítőelemek ára, ilyesmik, a többi egyéb járulékos költség. Nem volt fényűző de nem is volt spórolós, pont arany középút. Ja, Budapesten volt, vidéken olcsóbb.
2011. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leírtad mi mennyibe kerűlt Dunaújvárosban lenne
2011. febr. 22. 19:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vok, mi is kb 60an leszünk s kb 610 ezernél tartunk (júliusban lesz Fváron), a ruhám 39 ezer (Ázsiában, a Maggie Bridalben vettem) a párom rucija kb 30 ezer fotós-vöfély együtt jön 90ezerért, őket tudom ajánlani, 4400 a kaja, italt, sütit vihetünk (így ez olcsóbb lesz), zenész, videós barát, ez kb 60 ezer lesz, meghívót, ültető kártyát én csinálom, szerintem így max 5 ezer lesz, és hát igen az apróságok, smink, frizura, virágok stb
2011. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Niktoon ***** válasza:
100%
Nekünk 50 fős lagzink volt, 300.000 Ft-ból összejött, abból csak a menyasszonyi ruhám volt 100. Sztem egy középkategóriájú esküvőt össze lehet hozni olyan fél millióból. Persze nekünk sokat segített a család; anyáék sütöttek, a terembérlet is olcsóbb lett szóval körül kell nézni nagyon alaposan és sok mindent a család is meg tud csinálni ami egyébként nagyon drága lenne. Sokat lehet spórolni, ha a vaterán vásárolsz, menyasszonyi ruhák már 15 ezertől vannak és nagyon szépek!
2011. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi h beleszólók, de a koszorúslány ruhát nem a felkért lányok szokták fizetni maguknak?bocsi az offért!
2011. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ez attól függ nállunk a kicsik ruháját én fizetem a nagyok fizetik a magukét :)
2011. febr. 22. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
én is off: varratni is lehet menyasszonyi ruhát, nekem így volt 15 ezer 2 éve, a szekrényben lapul :)
2011. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!