Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerűl egy 70 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerűl egy 70 fős lagzi? Nem millios összeg esetén?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

19.07. vagyok, ez leginkább úgy illendő hogyha a menyasszony választ ruhát akkor ő fizeti, ha a lányok akkor meg ők fizetik.

De ez íratlan, szóval például nálunk felesben fizettük, mert felajánlották a lányok hogy fizetik a felét. A ruhát én választottam de szempont volt hogy nekik is tetsszen.

2011. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
szerintem millió alatt nem lehet megúszni! akkor már inkább kis esküvő, mint valami gazdaságos. A mienk szerény volt, de azért mindenen nem lehetett spórolni.
2011. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem figyeltem az árakat, nekem kb 70 fős esküvőm volt, de igazából egy csomó mindent ingyen kaptunk, ajándék helyett. :)

Egy hotel éttermében volt, bérleti díj nem volt, azt ajándékba adták, egy várra néző dunai panorámás termet. A dekoráció, ültetőkártyák, menükártyák szintén a hotel ajándékai voltak. A parkolást mi fizettük, kb 30 helyet vettünk, ez így 120.000Ft volt. A DJ 120.000Ft volt egy estére. Az üdvözlőitalból a legdrágábbat választottuk, 3900Ft/fő, ennél csak olcsóbban volt, ez így 273000. Az ital+rövidital összesen 14200Ft/fő, ami így közel egy millió volt. Az étel 12500Ft/fő, 875000Ft. Az éjféli büfé: 40 adag saláta, 40 adag töltött káposzta, 40 adag felvágott, 40 adag sajttál, 70 adag savanyúság, 510.000Ft. A tortákat vittük, 4 torta volt 20.000 Ft-ért, + az esküvői torta ajándék. Aprósütemények kb 100.000Ft értékben.

A ruhám elég drága volt, félmillió Ft, a páromnak volt megfelelő ruhája, azért nem fizettünk. A koszorúslányok ruháját én álltam, amiért elvállalták a szerepet, a 4 koszorúslány ruhája kijött egy százasból. A csokromat szintén egy családi barát állta.

Templomi esküvő ingyen volt, de 100.000Ft-ot adtunk a templomnak,, a polgáriért meg nem rémlik, hogy fizettünk volna. A II. kerületben volt.

Vőfély nem volt, hála istennek. A fotós díja 100.000 körül volt, a videó 40.000Ft.

Ez így összesen 3808000Ft, és ezért ajándékba kaptunk egy éjszakát illetve egy napot egy ötcsillagos hotelban és kedvezményes nászutat is. :) De mi tényleg nem spóroltunk, lehetett volna nem Duna-parton álló ötcsillagos szállodában is az esküvőnk. Ez tényleg luxus volt.

2012. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!