Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy lagzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy lagzi manapság?

Figyelt kérdés
Vidéken, kb 150 fő részére, nem túl "puccos" kaják, csak a hagyományos, emeletes torta, fotós stb..?
2011. jan. 8. 13:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb lakodalom 50-100 ezer forint a legdrágább 1 millió forint. 150 főnek több millió.
2011. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nekünk kb.4200euro volt de abba nem volt benne az emeletes torta.De az 90-100 euro volt.Ja és 50 személy volt.
2011. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 100fős lakodalma 1,5 millió volt. én nem volt semmi luxus.
2011. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vidéken volt kb. 40 fővel, polgári és templomi esküvő, a kaják házilag készültek, nem volt különösebben személyzet, egy-két ismerőst fogadtunk meg, vőfély sem volt, torta viszont igen, két zenész. Fényképészt nem hívtunk, a rokonság, barátok fényképeztek, videóztak, a sminkemet magam csináltam, a frizut a fodrász ingyen vállalta, a páromnak kellett öltönyt venni, az én ruhámat kölcsönöztük. Torta az volt, az italokból ami megmaradt, azt visszavették. A gyűrűket leszámítva olyan háromszázezerre jött ki kb.
2011. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%

"nem túl "puccos" kaják, csak a hagyományos, emeletes torta, fotós stb..?" ez ugye vicc?

a,úgy nem sok értelme van, mert úgyis elváltok!

2011. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsónak: miért lenne vicc? 5 éve együtt vagyunk jóban-rosszban és meg szeretnénk ünnepelni a boldogságunkat. Miért válnánk el? Gondolom magadból indulsz ki... nálunk nem "divat" a válás, de a megcsalás sem...
2011. jan. 8. 13:45
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

13:42 te annyira kedves vagy!:S:S

Te biztos bele látsz az ő életükbe és tudod hogy mennyire szeretik egymást!:S

Kedves kérdező szerintem olyan 1,5-2 millió körül van!

2011. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem kell az ilyenekkel törődni, mint 13.42 például.

Csak idegesíteni akar, fel se vedd! :)

Mindenki ismer olyan párokat a környezetében, akik több tíz éve boldog házasságban élnek és eszük ágában sincs elválni. :)

2011. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 50 fős lagzi került kb 800ezerbe, és nem volt nagy felhajtás, bár a miénk pesti esküvő volt szóval ezzel is érdemes számolni. Szerintem vidéken 2 millióból gyönyörű esküvőt lehet szervezni 150 főre de ha az ember ügyes (mindennek utána jár és nem az első helyen vesz meg mindent, körbekérdezi a haverokat van-e zenész ismerős, fotós, kamerás, cukrász stb) kevesebből is megúszhatja.
2011. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Szia! Nekünk 5 éve volt a lgzink. Vidéken,sátras 120 fővel.Hagyományos ételek,otthon főzve.900ezer forintból jött ki.
2011. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!