Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy lagzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy lagzi manapság?

Figyelt kérdés
Vidéken, kb 150 fő részére, nem túl "puccos" kaják, csak a hagyományos, emeletes torta, fotós stb..?
2011. jan. 8. 13:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Miért? Vidéken kolbászból van a kerítés!!!!!
2011. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem akartam senkit sem idegesíteni, a véleményemet a válási statisztikákra alapozom és az ún. rossz házasságokra, amikor csak kényszerből vannak együtt! A véleményemet tartom, akár tetszik itt egyeseknek, akár nem!

Nem értem miért nem elég az, hogy együtt éltek! minek ez a hercehurca?

2011. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk másfél éve volt, de csak eurót tudok mondani. Mindennel, de tényleg mindennel együtt, egy kultúrházas 60 személyes lagzi, amiben 3 finom fogás, pia- alko, nem alko, süti, gyümölcs, minden beleszámít, díszítéssel, pincérekkel, 3 elemetes tortával, ruhák, csokor, kocsi, hivatalos vőfély,fotós, videós, terembérlet, szóval, tényleg minden benne van, az jött ki 4000 euróra.

Nagyon sok boldogságot, aztán majd sok nevetős babát kívánok!!!

2011. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Keresztanyám esküvője az ősszel volt. 374 meghívott volt (el is jött mind), sátras vidéki lagzi, nem volt semmi nagy extra (értsd limó meg az ilyenek). 2 millából jött ki.

21/N

2011. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nekünk 2009-ben volt 90 fős lagzi...és 1,5 milla volt, mindenféle extra nélkül.
2011. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
3 éve, vidéken, műv.házban - 270 hívott vendég (ebbe mindenki beleszámolva, a nem létező párok is, ha addigra lesznek, akkor elférjenek), 200 jött el. 1,5-2 M volt, hagyományos kaják, helyi videós, semmi pucc, ruhámat is varrattam, egyedül a fotós került az átlagnál többe. Ja, és ebben tényleg minden benne van, a-z-ig, az elszállásolása is kb 30 főnek.
2011. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Minden normális válaszadónak köszönöm! Akkor jól gondoltam, hogy minimum 1,5 millióval számolhatunk!

Sverdans-nak üzenem, hogy szerinted csak azok tartanak lagzit, akik "érdekből" vannak együtt?? Szeretnénk egy jó bulit a rokonokkal és a barátokkal, hogy megünnepeljük a szerelemre alapuló kapcsolatunkat...mindegy, szerintem ezt te úgysem értheted ;)

2011. jan. 9. 12:55
 18/20 anonim ***** válasza:
Valóban nem értem, hogy akkor miért mondják, hogy Magyarország szegény ország, ha futja ilyesmire!
2011. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sverdans neked muszáj mindenbe bele kötnöd?
2011. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy kerültem ide, de én esküvőkön sosem a párt ünnepeltem. Konkrétan letojtam a szerelmüket. Én kajálni, piálni mentem, aztán kiszúrtam a szemüket a fogyasztásom negyedével, mint nászajándék.

Egészségükre! A legtöbb esküvő már amúgyis médiaesemény. Meg azt nézi a pár, hogy honnan mennyi pénz pottyan...

Én menyasszony vagyok, de lehet, hogy életem végéig az maradok. Nem akarom, hogy esküvőre költsünk és szerintem gyönyörű időszak a jegyesség.

2022. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!