Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

17évesen láttam meg egy hasonló ruhát egy kirakatban és akkor döntöttem el, hogy nekem ilyesmi menyasszonyi ruhám lesz. És most júniusban ez meg is valósul :)

Szeretem a "nem megszokott" dolgokat, igy hát ezért tetszik nekem ez a ruha annyira. Mit gondoltok ez milyen lenne egy 20éves lánynak? Nem templomban lesz az esküvőm, úgyhogy azt ne irjátok, hogy templomba való ez a ruha:D

[link]


És erről a zenéről mit gondoltok? Lehet, hogy ez lesz a bevonuló zeném :)(a videóban a képeket ne vegyétek figyelembe.nem vagyok emos ne ijedjetek meg:D)

http://www.youtube.com/watch?v=lCDFdQ4xaQw


2011. jan. 26. 15:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szépek a lábaid akkor szerintem jó választás az ilyen fazon.:) Ez a nagy napod, fontos, hogy Te, hogy érzed magad abban a ruhában:)


Egyébként ebben a fazonban szerintem ez sokkal szebb:


[link]


A zene nekem nem tetszett, de itt is az a lényeg, hogy Titeket tükrözzön!:)


Sok boldogságot!


L/19

2011. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

álomszép:) én is ilyet szeretnék majd:)

22L

2011. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
[link] (Palásti Andrea: Az esküvő - Menyasszonyok és vőlegények kézikönyve 77.oldal c. könyvből scannelve)
2011. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
400.000Ftos esküvői ruha???? Anyámm..... Én majd felveszek egy farmert valami toppal azt jólvan:) Nem.... Nagyon szép ez a ruha!
2011. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
hogyha szép hosszú lábaid vannak jó, de hanem nem
2011. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Milyen 400ezer?? 130.000 a kölcsönzése, az szinte átlagos ár márkás ruháknál.
2011. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Vételi ára is "csak" 280.000, a vételi ár és a kölcsönzési ár nem összeadandó!
2011. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Jó csak a többi ruhának a kölcsönzési árát is megnéztem.....ott van 400e s
2011. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
És azt nem tudná valaki megmondani hogy nagyjából mennyibe van egy ilyen ruha megvarratása?
2011. febr. 3. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!