Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

17évesen láttam meg egy hasonló ruhát egy kirakatban és akkor döntöttem el, hogy nekem ilyesmi menyasszonyi ruhám lesz. És most júniusban ez meg is valósul :)

Szeretem a "nem megszokott" dolgokat, igy hát ezért tetszik nekem ez a ruha annyira. Mit gondoltok ez milyen lenne egy 20éves lánynak? Nem templomban lesz az esküvőm, úgyhogy azt ne irjátok, hogy templomba való ez a ruha:D

[link]


És erről a zenéről mit gondoltok? Lehet, hogy ez lesz a bevonuló zeném :)(a videóban a képeket ne vegyétek figyelembe.nem vagyok emos ne ijedjetek meg:D)

http://www.youtube.com/watch?v=lCDFdQ4xaQw


2011. jan. 26. 15:27
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
*nem templomba
2011. jan. 26. 15:28
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk merésznek számít, de főleg orosz oldalakon látni ennél sokkal kihívóbbakat is.
2011. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nagyon tetszik ez a ruha, biztos jól fog állni rajtad :DDDD


Bár a zene... nem is tudom... nem rossz! :)


Sok boldogságot! :)

2011. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
63%

Nekem tetszik ez a ruha, ha kellően magas vagy és jók a lábaid miért ne?

A zene sem rossz, én sem "szokványos" zenét fogok választani :) Sok boldogságot!

2011. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Bocipók ***** válasza:
26%
Nekem tetszenek az extrém ruhák!!!!!!
2011. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
43%

te atya úr isten!! ez kurvv jó ruha áááááááááá tényleg. Megoszlanak ezekről a ruhákról a vélemények, de nekem álom szép. FÉRJHEZ AKAROK MENNI!!!:D:D:D


22L

2011. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
42%

22L vagyok


a zene viszont nekem nem jön be, bocsi.

Bátyáméknak ez volt: http://www.youtube.com/watch?v=HrT8PubQjJ4

2011. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
51%

Én is ilyen ruhát akarok majd, a Guns 'N Roses November Rain klipjében láttam ilyen hasonlót, azóta arról álmodok, hogy nekem is olyan legyen. :D De én sötétlilában szeretném. :)

19/L

2011. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
55%

Ez állati!!! Jujj, én is ugyanilyen ruhát szeretnék majd egyszer... :D

Szerintem tök jó a zene is, meg a ruha is.


Sok boldogságot!! :)

2011. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
54%
A ruha nem tetszik. De nem azért mert merész, mert szerintem egyáltalán nem az. Ha tetszene simán felvenném. A zene jó :)
2011. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!