Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

17évesen láttam meg egy hasonló ruhát egy kirakatban és akkor döntöttem el, hogy nekem ilyesmi menyasszonyi ruhám lesz. És most júniusban ez meg is valósul :)

Szeretem a "nem megszokott" dolgokat, igy hát ezért tetszik nekem ez a ruha annyira. Mit gondoltok ez milyen lenne egy 20éves lánynak? Nem templomban lesz az esküvőm, úgyhogy azt ne irjátok, hogy templomba való ez a ruha:D

[link]


És erről a zenéről mit gondoltok? Lehet, hogy ez lesz a bevonuló zeném :)(a videóban a képeket ne vegyétek figyelembe.nem vagyok emos ne ijedjetek meg:D)

http://www.youtube.com/watch?v=lCDFdQ4xaQw


2011. jan. 26. 15:27
1 2 3 4
 11/39 sz12 ***** válasza:
62%
Nekem tetszik a ruha:)
2011. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
54%

hát hallod én még mindig nem térek észhez!:P

ha valaki azt mondaná, hogy megkapom ezt a ruhát ingyen és bérmentve, de a feltétele az, hogy holnap összeházasodjak a párommal.. hát akkor én már ott toporzékolnék az ajtóban:D

pedig én nem vagyok nagy esküvőpárti

2011. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
53%
Csak akkor jó ez a ruha, ha szépek a lábaid. Szerintem a képen szereplő nőnek sem áll jól, mert neki is hagynak kivetnivalót maga után a lábai. Előnytelen viselet lehet, hacsak nem tökéletes az alakod. A hasat kihangsúlyozza, és a lábat is, abban az esetben válaszd, ha neked egyikkel sincs problémád.
2011. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

A párom szerint nekem vannak a legjobb lábaim :D

Én nemtudom..."alaphelyzetben" kicsit vastagocskát, nem tetszik, de ha magassarkú van rajtam akkor úgy gondolom, hogy "elmegy"kategória a lábam:D Alapjába véve vékony vagyok. Bár nem mondhatom, el hogy magas vagyok. Még nem sikerült ilyen ruhát felpróbálnom, úgyhogy nemtudom hogy hogyan állna...

2011. jan. 26. 15:51
 15/39 anonim ***** válasza:
54%

szerintem ez a ruha pont az alacsonyabbaknak jó.

mert egy teljesen zárt szoknyarészes ruha még jobban "összenyomna"

és amúgy meg kit érdekel, ha nem tökéletes a lába valakinek? Jó egy dagadt nő ne vegye fel, de írtad, hogy vékony vagy, ha neked tetszik, és jól érzed magad benne, akkor igen is ebben menj férjhez.

Másik, párod imádja a lábaidat, mi kell még?:)

2011. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
54%
szerintem szomorú a zene dallama :) a ruha viszont marhajó, vmelyik guns n roses meg katy perry klipben is volt már hasonló és uuu :D
2011. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon szép, de arra figyelj, hogy sokat pörögj-forogj mikor próbálod, nehogy végig fognod kelljen, mert lecsúszik a súlya miatt. Elég nehéz lehet az alja.
2011. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
42%
NAGYON TETSZIK,BÁR FÉLŐ HOGY HA VALAKI RÁLÉP,SUTTY LESZKAD...
2011. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
63%
Nem tetszik, bocsi, de nekem ez a borzalmas és k*rvás kategória, de ha neked ez jön be, hajrá.
2011. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
18%
szerintem jó,és nem ku*vás. csak hát olyan extrém. én biztos,hogy nem ilyet vennék fel az esküvőmre,hanem valami bő abroncsosat,de hát az már más kérdés. a zene amúgy nem tetszik.
2011. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!