Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

17évesen láttam meg egy hasonló ruhát egy kirakatban és akkor döntöttem el, hogy nekem ilyesmi menyasszonyi ruhám lesz. És most júniusban ez meg is valósul :)

Szeretem a "nem megszokott" dolgokat, igy hát ezért tetszik nekem ez a ruha annyira. Mit gondoltok ez milyen lenne egy 20éves lánynak? Nem templomban lesz az esküvőm, úgyhogy azt ne irjátok, hogy templomba való ez a ruha:D

[link]


És erről a zenéről mit gondoltok? Lehet, hogy ez lesz a bevonuló zeném :)(a videóban a képeket ne vegyétek figyelembe.nem vagyok emos ne ijedjetek meg:D)

http://www.youtube.com/watch?v=lCDFdQ4xaQw


2011. jan. 26. 15:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
37%

Szép a ruha, sőt gyönyörű :) De ez már nem számít nem megszokottnak, egyre többen választanak ilyen típust, legjobb barátnőmnek is ilyen ruhája volt és én is szívesen választottam volna ilyet ha nem lett volna templomi rész.


A zene sem rossz, csak akkor arra kell figyelni hogy az egész lagzi, esküvő ilyen modernebb legyen, hogy meglegyen az összhan.g

2011. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon szép ez a ruha!!! Én is szerettem volna hasonlót, de sajnos a férjem közölte, hogy neki nagyon nem tetszik, és jó lenne, ha nem ilyet választanék. Ma már egy kicsit bánom, de persze így is gyönyörű volt a ruhám. De ez nagyon tetszik, amit belinkeltél. :)
2011. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
A férjed választotta a ruhádat,mi lesz késöbb,majd mindig mindenről lebeszél,mert neki nem tetszik...Engem egyszer kért meg párom hogy ne vegyek fel szűk szoknyát,mert a pasik megnézik a lábam...Már nem volt sokáig a párom...
2011. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem tetszik, szerintem közönséges és legkevésbé sem ünnepélyes, mini a discoba való, bár én soha nem vennék fel ilyen rövid szoknyát, min. térdig érőt, pedig állítólag jó lábaim vannak és magas is vagyok, számomra a menyasszonyi ruha földig érő és bő abroncsos (minit bármikor húzhat az ember, utóbbi típust pedig általában egy életben egyszer), bocs, ha neked ez álmaid ruhája, ne foglalkozz a véleményemmel, és viseld boldogan. Sok boldogságot.
2011. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


A ruha gyönyörű, nagyon tetszik, igazi dögös menya leszel :)

Mi is különleges esküvőt hoztunk össze a Férjemmel mind zenében, mind ruhában, és hangulatban is.

DE...

Nem szeretnék offolni, csak nekem nagyon megütötte a szemem a fogalmazásod... "...lesz az esküvőM..." "bevonuló zenéM..." Mindenről úgy írsz, mintha ez csak a Te esküvőd lenne. Pedig lesz ám ott egy férj is... ;) Vigyázz erre, mert annak ellenére, hogy így ismeretlenül, a stílusod alapján pl. nekem szimpinek tűnsz, de mégis van egy bizonyos ellenérzésem a sok egyes szám első személy miatt, és lehet, ez másnak is feltűnhet ;)


Üdv.

N/21

2011. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon szép a ruha! Nekem is hasonló modern fodros volt, sajnos elől nem volt nyitva, pedig ha találtam volna ilyet, lehet hogy én is ezt választom! :)

A zenéd viszont egy kicsit melankólikus... de ami nektek tetszik az legyen!

Nekünk polgárin ez volt a bevonuló:

http://www.youtube.com/watch?v=3xgR3Myvdn8

Akkor indultunk el be mikor a a babybabybaby után zongorázni kezd...:)

2011. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

16.49. ne haragudj de az esküvőn azért az ember hadd tetsszen már a vőlegényének :) Ez még nem jelenti azt hogy mindenben ő fog dönteni, de teljesen normális az ha a párok tetszeni akarnak egymásnak vagy épp ha egyiknek nem tetszik a másik által választott ruha akkor hangot adjon ennek :)


Gyönyörű a ruha egyébként!!

2011. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok mennyiért varnák meg ezt a ruhát? Egyáltalán van aki elvállalná valahol?
2011. febr. 1. 18:01
 29/39 anonim ***** válasza:
A ruha szép, bár ez a habcsók jelleg nem tetszik, ahogy az eleje meg van oldva :)!A zenéd viszont egyáltalán nem tetszik, nem esküvőre való.
2011. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Milagrosnak is ilyesmi volt a Vad Angyalban :D
2011. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!