Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjuk meg a násznépne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjuk meg a násznépnek, hogy hova üljenek le az asztalnál?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
nnna Józsikám, kérlek te ülj ide Margit nénivel, te Bélukám, ugyan huppanjá' mán le ide, úúúúgy, Erzsi....EEEErzsííí, hozd mán ide az unokákat,naaa, hát nem igaz, áááááá, kedves Sanyikám, de örülök, Isten hozott, kérlek, foglaljatok helyet ott, hátul, nem...ott....igen, jó, köszönöm........stb......:o)
2009. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Csinaljatok ultetokartyakat. Akkor nincs apellata. :-)
2009. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
87%
Az esküvőnkre ültetőkártyát csináltunk.Az ülésrendnél figyelembe vettük hogy ki ismer kit már ki közelebbi távolabbi rokon, szingli.. így mindenki oda ült ahová ki volt téve a neve
2009. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
nem mindegy hová ulnek?mert általában csak azt szokták meghatározni, hogy az ifjú pár mellé ki uljon mármint a keresztanya és a szulei, azt pedig már mindenki tudja
2009. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
nem tudom hanyan lesztek, ha kb 200an, akkor névkártya, és akkor elég azt megmondani, hogy ti arra fele lesztek, ti meg arra. mi egy eleg nagy teremben, igy, iranyba love hamar megtalaltuk az asztalunkat, helyunket (azert nem sajat peldat mondok, mert mi titokban eskudtunk, 7 ember volt a "nasznep" :))
2009. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az idióta sógornőm meg az anyósom szanálta a jónépet.Hát mondhatom,ilyen rossz hangulatú lagziba még nem voltam mint a miénk volt.Vagyis az én családom jól érezte magát,a férjemé meg mint akik karót nyeltek.Úgy nagyjából reggelre kezdtek el ismerkedni az emberek,mire vége lett már majdnem feloldódott mindenki.Nagyon elcseszték ezzel az ültetéssel.Ráadásul U alakba volt elrendezve a vacsoraasztal,ahogy szembe ültették a bandát akár lőhettek is volna egymásra olyan ellenségesen méregették egymást egy darabig.Szerintem jobb ha keveredik a társaság,ismerkednek az emberek talán jobb lenne a hangulat.
2009. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
88%
Szerintem is az ültetőkártya a jó megoldás, főleg, ha bejövetelkor amikor az üdvözlő italt megkapják (nem tudom, nálatok is így van-e, felénk ez a szokás) aki kínálja az italt, azzal is tisztában van, kit hová ültettek. Így nagyjából navigálhatja őket.
2009. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Azért érdemes ültetőkártyát csinálni, mert ha pl. van olyan meghívott család, akik nem nagyon ismernek mást, akkor jól fogja magát érezni, ha hasonló korú emberek közé ülteted és nem a nagymama testvére mellé jut neki hely.

Az ülésrendet pedig egy két központi helyre ki kell rakni pl. a bejárati ajtó mellé. Ha van üdvözlő ital és/vagy vőfély, akkor náluk is legyen egy-egy lista, így könnyű, bonyodalommentes lesz a leülés.

2009. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
95%

Helló!

A mi esküvőnkön kb 150 fő volt, de nem csináltunk kártyákat. Az olyan nagyon direkt, és mi van ha mégsem vettünk mindent figyelembe. Mi "szárnyakat" csináltunk. 3 ágú villa alakban voltak elrendezve az asztalok. A főasztalnál értelemszerűen a szűk család ült (szülők, nagyszülők). A menyasszony felöli szélén az én rokonaim, a bal oldalon a párom rokonsága. Középen pedig a barátaink, meg a tesóink gyerekestől foglaltak helyet.

Sok bolgogságot Nektek!

2009. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Üdvözlőkártya, plusz aki fogadja a vendégeket annál egy ülésrend, és már ott el tudja irányítani a násznépet, hogy merre induljanak. Így az is ellenőrizhető, hogy a meghívottak közül végül ki az aki eljött, ki az aki nem.
2009. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!