Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok, ha a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a környezetetekben lenne ilyen pár?

Figyelt kérdés
Szóval manapság ti is "megszóljátok"azokat a nőket akik fiatalon házasodnak?Mit gondolnátok egy olyan esetről ahol a lány 20 a fiú 29 és 4és fél éve együtt vannak/együtt élnek?
2010. nov. 3. 09:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
12:04 vagyok. Kedves utolsó válaszoló:egyetértek veled abban,h a papír nem tart senkit össze,DE! Ha két ember szereti egymást és (hangsúlyozom) biztosak abban,h együtt akarják leélni az életüket,akkor mi rajta olyan elítélendő,h huszonegynéhány évesen meghozzák azt a döntést,h a kapcsolatuk megérett egy magasabb szintre és "szentesítik" Isten előtt??
2010. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Amennyiben már éltetek együtt önállóan, külön a szülőktől (illetve inkább te a te szüleidtől :D), akkor nem tartom hülyeségnek. Csak a te korodban az emberek még nem nagyon laknak együtt már min. egy éve a barátjukkal, vagy legalábbis csak nagyon kevesen. Márpedig lakva ismerszik meg az ember...Szerintem ez egy szarvasbaki, ami az esetek többségében váláshoz vezet. Mondjuk szerintem az is hülyén veszi ki magát, ha valaki még diploma/szakvizsga előtt áll, de már házasodik, de ezt csak én érzem így, tehát én nem mennék hozzá a páromhoz, míg nincs meg a diplomám, még akkor se ha már rég együtt élnénk (persze itt nem a terhességgel/gyessel vagy munkával párhuzamosan elvégzett másoddiplomára/második szakmára gondolok) Nekem ez olyan, mintha felborult volna a sorrend, és a fű lenne kék, az ég meg zöld, de ez inkább már a saját életemmel kapcsolatos meglátásom. :D

21/L

2010. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem szólnám meg. Hangosan pláne nem. De magamban azért értetlenkedek...


Nekem 19 éves koromban megkérte a nagy szerelmem a kezem . (ő 22 éves volt és két éve jártunk). Azóta sem tudom megmagyarázni, de abban a pillanatban elmúlt a szerelem érzése és csak azt éreztem, hogy azonnal menekülnöm kell...


Ő rá három hónappal elvett egy másik lányt, aztán két év múlva elhagyta egy gyerekkel. Majd elvett még egy lányt és azt is elhagyta nemsokára...

Tehát jól döntöttem akkor. Megérte várni az igazira még 12 évet.


Szerintem az igazi felelősségteljes döntéshez (mi lenne nagyobb döntés a családalapításnál és a gyerekvállalásnál) sok-sok élettapasztalatra van szükség.

2010. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!