Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok, ha a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a környezetetekben lenne ilyen pár?

Figyelt kérdés
Szóval manapság ti is "megszóljátok"azokat a nőket akik fiatalon házasodnak?Mit gondolnátok egy olyan esetről ahol a lány 20 a fiú 29 és 4és fél éve együtt vannak/együtt élnek?
2010. nov. 3. 09:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy megtalálták az igazit, milyen szerencsések.
2010. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
a mai világban ha csak megemlíti vki hogy nő vagyok 19-20 éves és házasodni fogok,akkor azt kiröhögik és összesúgnak a háta mögött.Mintha mindenkinek 25évtől kellene kezdeni házasodni.
2010. nov. 3. 09:46
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
szerintem 20 évesen már nem olyan korai...én nem szólok meg ezért senkit...nyugodtan lehet szerintem házasodni én azon háborodok fel egy15 éves lányt adtak egy szintén 15 éves fiúhoz...na az durva
2010. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Elég sokan vannak így a környezetmben. Már szerintem immunis az ilyen dolgokra a többség.
2010. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Akik megszólják az ilyet, csak irigyek. :)

Van aki egy életen át nem talál magának párt!

2010. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Mi mind a ketten 22 vagyunk most házasodtunk! Hogy mit szóltunk, hogy sugdolóztnak? Teszünk rá!! Ha megmondjuk, hogy 6 éve vagyunk együtt, el szoktak hallgatni... És, ha kérdezik, milyen a házas élet?? Olyan, mint a házatlan!! :) 22/L
2010. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen szültem és 37 évesen mentem férjhez, nagyon sok kellemetlen megjegyzést kaptam előtte is amíg nem állapodtam meg és most is, hogy miért ilyen későn szültem , azért mert nekem így jó éppen ezért soha nem ítéltem el azokat akik korán érnek meg erre a döntésre, mert minden ember más , nekik akkor jött el az idő nekem meg most. Én azt mondom mindenki úgy döntsön ahogy jónak látja mindegy mennyi idős, akkor vállalja a házasságot és a gyereket mikor megérik rá, érett lehet egy 18 éves is és éretlen lehet a 30 is, de senkinek nincs ebbe beleszólása és főleg nincs joga az ítélkezésre!
2010. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

Azért súgnak össze, mert a mai társadalomban ez az életszakasz jelentősen későbbre tevődött. Ennek oka, a nők felsőbb oktatásban való részvétele, illetve a karrier építése.


Ezáltal a 20 évest még nem tekintik önállónak, felnőttnek. Még nem egyedül él általában, nincs olyan keresete amiből meg tudna élni stb.

Mivel az átlagnál tehát kitolódik a házasság időpontja furcsának érzi, hogy valaki ilyen fiatalon megy férjez. Mint mondtam a 20 éves manapság inkább esik a fiatal felnőtt kategóriába, nem a felnőtt kategóriába.


Tehát, a házasságok nagy többsége veszélyben van, azok a házasságok, melyek fiatalon köttetnek statisztikailag még nagyobb veszélyben vannak.


Ettől függetlenül én nem állítom hogy egy ilyen kapcsolat vége csak rossz lehet, én is szeretnék abban hinni, hogy majd nem fogok elválni, az statisztikáktól függetlenül.


Remélem boldogok lesztek! :) Sok sikert, de szerintem azért jól gondold át!

2010. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

én csak annyit mondok, hogy sok boldogságot a párnak :), semmi kivetni való nincs ebben. ahogy abban sem, ha fiatalon házasodik valaki, vagy idősebb korában. a házasságra nincs ideális megadott életkor, hogy na akkor ennyi idősen kell megházasodni.

hasonló a szitu, én 21 vagyok, a barátom 29 múlt, 3 éve vagyunk együtt, és lassan 1 éve élek vele.

2010. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen mentem férjhez... most vagyok 20( majdnem 21) a férjem 24. mi is 4 évet voltunk előtte együtt, így nem volt senkinek meglepő, hogy összeházasodtunk. és épp a babán gondolkodunk... :)
2010. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!