Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok, ha a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a környezetetekben lenne ilyen pár?

Figyelt kérdés
Szóval manapság ti is "megszóljátok"azokat a nőket akik fiatalon házasodnak?Mit gondolnátok egy olyan esetről ahol a lány 20 a fiú 29 és 4és fél éve együtt vannak/együtt élnek?
2010. nov. 3. 09:42
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Anyu anno 18 éves volt amikor össze házasodott apuval ő akkor 26 éves volt és 1 évig jártak. Aztán házasok 24 éve, nem lehet általánosítani.. Így is van olyan aki össze házasodik 27 évesen és egy 1 év múlva válás. Ha szeretik egymást akkor miért ne?. 18L
2010. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeld mi volt nálunk...

17 voltam mikor összejöttünk a párom 16, 20 évesen megszültem az első fiam (a párom akkor még a 20-at sem töltötte be), és mi nem vagyunk házasok. Ja és faluban lakunk, na ment a pletyka.

Most már több mint 13 éve vagyunk együtt, van két fiunk és gondolkodunk egy harmadik babán. Ehhez képest még mindig nem vagyunk házasok, de ezt a faluban már elfelejtették. Azt hiszik házasok vagyunk.

Ne foglalkozz a sugdolózással, csak légy boldog és talán az idő majd téged igazol.

2010. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Mi 22 évesen házasodtunk össze. Hogy mi volt a környezetünk reakciója? Elég lehangoló: Anyósomék és apósék is azt gondolták, hogy biztos azért házasodunk össze, mert bekaptam a legyet... Ez azért esett rosszul mert szigorú, vallásos neveltetésben részesültem és nekem is hasonló elveim vannak, eszem ágában nem volt teherbe esni.

Számukra felfoghatatlan az, hogy 4 éve együtt vagyunk és szerettük volna még szorosabbá fűzni a kapcsolatunkat.

2010. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem elítélendő aki 20,vagy huszonegynéhány évesen megy férjhez. Természetesen nem 3-4 hónap járás után,de akik évek óta együtt vannak,és biztosak benne,h együtt szeretnének élni,akkor mire várjanak??


(igaz van erre "rossz" példa is,barátnőm 16éves,most lesz karácsonykor az eljegyzése és nyáron a lagzi... Na ez szerintem nem kicsit,hanem nagyon korán!!)

2010. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Vagyis nem korán,hanem korai... :)
2010. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%

az én környezetemben 24 alatt senki nem ment vagy megy férjhez... minek ilyen fiatalon? miért nem érsz rá várni pár évet? hova sietsz? ha szeretitek egymást, nem fogják elvinni a párod addig sem...

én nem helyeslem 20 évesen a házasságot... hugom is 20 és már az esküvőn töri a fejét, amitől én egyből rosszul leszek...minek még?????? 26/nő (és házas...)

2010. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

12:14

miért ne házasodnának össze, ha szeretik egymást?

Attól mert Téged ver a víz a házasság gondolatától, mert amint kiveszem neked nem épp a legjobban jött össze, más lehet magabiztos húsz évesen.

ha lenne rá keretem és megtudnánk valósítani az összeköltözést én is férjhez mennék 21 évesen...de sajnos még egy két évet várnom kell...

2010. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
én 21 vagyok, a párom 26 lassan 5 éve vagyunk együtt van egy 3 éves kislányunk. Még nem vagyunk házasok de tervezzük. Minket is sokan megszólnak a játszótéren az anyukák nem nagyon állnak velem szóba pedig próbálok kezdeményezni. Pedig mi sem vagyunk rosszabbak annál aki 28 évesen alapít családot. Igaz anyósomékkal élünk de én gyedet kaptam volt a baba születése előtt munkaviszonyom most is iskolába járok a párom dolgozik vannak terveink van saját autónk,szépen neveljük a babát és mégis lenéznek. Ez nagyon bánt engem de ennek ellenére emelt fővel sétálok a kislányommal.Saját lakásunk még nincs de már nagyon szeretnénk de sajnos ez még várat magára ,és igen kimondom én már megtaláltam az Igazit és csak vele szeretnék élni. :)
2010. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és 14,5 éves korom óta van barátom.És elég sokan hülyének néznek,h miért nem váltok,ilyenkor kell élni.De ha egyszer szeretem akkor csak úgy divatból miért szakítsunk na mind1.Mások meg irigyelnek,mert hogy imádjuk egymást a barátommal és nem egy közös barátunk mondja h a helyünkbe lenne,mert neki 2x évesen nem vol tmég ilyen kapcsolata.
2010. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
35%
13:49-es nem, hála égnek tökéletes a házasságom... =) annak is örülök ha valaki már 18 évesen megtalálja élete párját... nem erről van szó... csak nem értem a sietség okát...miért nem lehet még pár évet mondjuk együtt élni mielőtt házasságba ugrana az ember? ha szeretitek egymást, egy "papírtól" már nem lesz több a kapcsolat...és biztosabb sem... érted?
2010. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!