Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki manapság a nagy esküvő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki manapság a nagy esküvő? Ti örömmel mentek akár távolabbi rokon, családtag esküvőjére, vagy csak nyűg?

Figyelt kérdés

Esküvőszervezés előtt állunk, olvasgattam itt az oldalon, Redditen is. Ott vegyes a felhozatal ezzel kapcsolatban, de itt rendre olvasom, hogy kinek lenne kedve más esküvője miatt utazni, ők biztos nem fizetik ki a fogyasztásukat, 20 ezer max. a nászajándékra szánt összeg, nekik nyűg az egész, semmi kedvük hozzá amúgy sem. És jön a licitálás, hogy ki melyik turiból vette a ruháját, csak két tanúval beszaladtak egy kedd délelőtt stb.


Meghívottként is izgatott vagyok, örömmel próbálgatok ruhát, cipőt az alkalomra, az esküvőkön is jól érzem magam, nem a végét várom. Örülök, hogy ott lehetünk a párnak ezen az eseményén, mikor az igazi közös életük kezdődik.


Én olyan esküvőt szeretnék, ahol ott van minden barátunk, rokonunk, közeli és távoli egyaránt. Nem csak túlakarok lenni rajta, hogy aztán folytassuk a napunkat. Cipőből is van egy álomdarabom, amit eddig azért nem vettem meg, mert az esküvőmön szeretném viselni...

De ezek után kicsit elveszett vagyok, hogy én vagyok-e rosszul bekötve, hogy örülök az esküvői meghívóknak.


júl. 25. 15:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
*biztosan = voltam
aug. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy a családod és a vőlegényed családja is (sok tesó, sok közeli unokatesó, több nagynéni, nagybácsi, keresztszülő, és vannak közeli barátok), akkor értelemszerűen nagy esküvőt célszerű tartanod. Úgy tűnik, hogy a te esetedben ez így van és nem olyan rokonokat hívnál meg , akiket 5 éve nem láttál. Ha adott az anyagi háttér is, akkor én semmi akadályát nem látom annak, hogy szép nagy esküvőt tartsatok. A helyedben ezt tenném.
aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem ciki a nagy esküvő, sőt nagyon szuper, csak kevés ember engedheti meg magának. Sokan inkább nászútra, vagy lakásra költik a pénzt, ami érthető. Ha mindenetek megvan, akkor legyen nagy esküvő élő zenével és nagyon finom vacsorával. Legyen gyönyörű ruhád és minden legyen álomszép!
aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!