Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fura, hogy kb. megterveztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, hogy kb. megterveztem már az esküvőnket, pedig még el sem jegyzett?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert "menyasszörny" akarok lenni, de ő a passzívabb fél a kapcsolatunkban. Közösen döntünk mindenről, de általában én szűkítem a lehetőségeket.


Pl. kanapévásárláskor nem 1200 típusból kellett választania, hanem szűkítettem 5 fajtára, majd a szín-szövetválasztásnál is szintén volt 3 fajta anya és szín.

Azért, mert jobb a stílusom, könnyebben látom, mi illik mihez, hogy mutatna jól. Ő 5 árnyalat között nem látja a különbséget, neki mind az 5 csak "zöld".

Meghallgatom a véleményét, nem erőltetem rá az akaratomat, de így könnyebb mind a kettőnknek. Tehát az esküvőnél sem az lenne, hogy én közlöm, ez így lesz, úgy lesz, neki pedig csend a neve és legyen a helyén, majd ha kell.


Viszont az esküvőnket már nagyon várom, annak ellenére, hogy (egyelőre) nem jegyzett még el.

A ruhámat már megtaláltam, tudom, hogy lesz a hajam, hogy milyen ékszerek lesznek rajtam. Van egy parfüm, amit addig nem akarok megvenni, mert azt tudom elképzelni "esküvői illatnak".

Tudom, miben lesznek a koszorúslányaim, hogy kik lesznek azok, hogy milyen ajándékkal kérem fel őket és még sorolhatnám az ilyen kis részleteket.


Szerintetek ez fura, vagy minden nő szokott ilyesmit?


júl. 22. 12:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kikérted az emberek véleményét, èrdemes hallgatni is rá. A többség már megmondta: nem normális, túlkontrolláló.
júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális.
júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
30%
Muci.. lol
júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

“Együtt élünk, tudom, hogy eljegyzést tervez..”

miért? A jövőbe látsz? Vannak, akik sosem házasodnak össze csak mondom. Amúgy meg igazából te nem is vagy kíváncsi a véleményünkre, csak magadat szeretnéd igazolni. Pedig amúgy nagyon nem normális ennyire centizővel kimérni az életet.

júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan elnézem te az a fajta vagy, aki a nászéccakára is eltervezi azt is, hogy melyik lökésnél milyen hang mélységgel fog visítani.
júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen nö ismerösöm, évekig várt a pasira, akinek a gyereke csak 10 évvel volt fiatalabb nála, ö is annyira akart menyasszony lenni, hogy már 4 évvel elötte megírta a vendéglistát, és az volt a highlight az esküvöjén, amikor a fészbukon átírhatta a nevét a férjezett nevére.

Annyira nevetséges volt a viselkedése, hogy azóta is fogom a fejem, ha eszembe jut, hogy ez milyen szánalmas.

júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Tökjó, kár, hogy semmilyen közösségi oldalt nem használok aktívan. :)
júl. 22. 16:46
 28/42 anonim ***** válasza:

(Én mucinak hívom a párom amúgy...)


Mi csak az összeköltözést tervezzük, de már nagyon várom. Sajnos ez még pár hónap, mert még nincs stabil állásom, addig én mondtam, hogy nem vállalom be, nem akarnék tőle függeni anyagilag. Már én is elképzeltem az esküvőnket. Ő meg, hogy milyen gyerekünk lesz. Szóval ha elég komoly a kapcsolat, akkor lehet beszélni a továbblépésről. Főleg, mert ahogy párom fogalmaz, ebben elég suták tudnak lenni a férfiak. Az összeköltözést is én hoztam fel, tök lelkes lett, mint kiderült, igazából rám várt ebben, hogy én is akarjam.

júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
85%
Még valami, barátnőmnek még férj jelöltje sem volt, volt esküvői albuma a tabletjén. Azóta sincs jelölt... :( EZ már nem volt egészséges. Azóta sem nagyon sikerült segíteni neki, nem mintha tudnék, nagyon-nagyon magasan van nála a léc és lelkileg is nagyon zárkózott így lassan 30 évesen, egy férfinál sem kezdeményezne, aki kezdeményezett nála, neki nem jó, mert nem keresztények...
júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
50%

Valljuk be, a legtöbb lánynak van egy esküvői pinterest boardja, nekem is volt. Annak ellenére, hogy én nem vagyok annyira habos babos típus mint a kérdező, én nem akartam nagy meglepetést, mert úgy voltam vele, hogy a házasság egy közös döntés. Így már megbeszéltük előtte kB mikor legyen esküvő, gyerek, nem napra pontosan de így év szintjén. Maga a pillanat azért kicsit meglepi volt, de számítottam is rá.


Egyébként amiket leirtal nagyon nagyon drágák manapság, remélem ezzel számolsz, Virág kapu meg ajándék koszorúslánynak, ez így hallomásra is egy 6-8 misis esküvő. Kicsit szerintem is nyugodj meg, lesz időd esküvőt szervezni ha már Meg kérte a kezed.

júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!