Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illetlenség lagzin 10-kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség lagzin 10-kor elmenni aludni? 36F

Figyelt kérdés
Alapból álmos szoktam lenni 9-10 órakor, főleg ha iszok is. Nekem úgy lenne a tökéletes hogy megvan a vacsora, utána egy két pálinka, egy kis tánc aztán irány az ágy.
júl. 16. 14:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem, az rosszabb lenne ha elaludnál a puha menyasszonyi tortán. Nyugodtan szivárogj el, ekkora tömegben tökmindegy.
júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
23%

17

így van

júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%
150 fős esküvőn, ha nem vagy közeli rokon, simán. Azt mondod ha utolag kérdik, nem érezted jól magad (egészségileg)
júl. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Kit érdekel hogy illetlenség vagy sem. Ha akarsz lelépsz és kész. Tavaly volt a sórognőm esküvője. Mi még 10 előtt leléptünk, hogy elêrjük a vonatunkat. Semmi kedvünk nem volt , se az utcán aludni mert lekéstük, se ott maradni se reggelig, mire lett volna megint vonat. Így is dög unalmas volt, na meg tömegnyomor is. Baromi jó érzés volt hazajönni, és még pont meg tudtam nézni konyhafőnököt, meg egy kis sorozatot. Persze volt egy kis hiszti, de pont leszartuk. A csajnak is csak addig tartott, utána ugyanúgy mulatott tovább, nem hiányoztunk onnan. Feleslegesen rinyált.
júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!