Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illetlenség lagzin 10-kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség lagzin 10-kor elmenni aludni? 36F

Figyelt kérdés
Alapból álmos szoktam lenni 9-10 órakor, főleg ha iszok is. Nekem úgy lenne a tökéletes hogy megvan a vacsora, utána egy két pálinka, egy kis tánc aztán irány az ágy.
júl. 16. 14:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
A tortát azért illik megvárni, utána szerintem el lehet köszönni, senki nem fog megsértődni.
júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy a történetben? Ha szimpla vendég vagy, akkor jelezheted is előre, hogy 10-ig tudsz maradni. Ha mondjuk te vagy a vőlegény, akkor illik addig maradni, mint a vendégek, viszont ha a menyasszonynak is jó, akkor szervezhetitek korábbra az esküvőt, ami este véget ér.
júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem zavar, hogy az este hátralévő részében a csajodat más pasik fogják "megtáncoltatni", akkor aludj csak nyugodtan. Szép álmokat! 🤣
júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
egy rokon vagyok
júl. 16. 15:06
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy

Elköszönsz és lefekszel

júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Ha nincs csajod és egyedül mész a lagziba, akkor nyugodtan aludhatsz, amikor akarsz.
júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem szeretnék elköszönni, mert akkor megtudják hogy leléptem 10kor. 150 főből meg senkinek sem fog feltűnni hogy nem vagyok ott.
júl. 16. 15:15
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén, kit érdekel hogy illetlenség-e vagy sem? Ha fáradt vagy, hazamész és kész.
júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Aludj el az asztalon, majd azt hiszik részeg vagy.
júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem illetlenség, észre sem fogják venni, hogy leléptél!

Majd azt mondod sokat ittál, rosszul érezted magad.

júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!