Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek a helyemben így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek a helyemben így az esküvőre?

Figyelt kérdés

Jóban lettem még egyetem elején egy csoporttársammal, szeptemberben lesz az esküvője.

Engem is meghívott, örültem is neki, de aztán kiderültek részletek, amiket nem mondott (még nem kaptam meg a meghívót, csak szólt az esküvőről, dátumról, helyszínről, és, hogy szeretne koszorúslánynak felkérni, mondta, hogy majd találkozzunk személyesen is, lehet, akkor akarta a részleteket).


Közös barátnőnk mondta, hogy ő nem jön, mert úgy jött le neki, hogy mi csak statisztának kellünk.

Mert kiderült, sem a repjegyet, sem a szállást nem fizetik, mi, barátok a szertartásra vagyunk hivatalosak, az utána lévő vacsorára, bulira nem, ott csak a rokonság lesz. Azért, mert hogy így is drága nagyon nekik a helyszín és az ottani szervezés... De így igazából olyan, mintha nyaralni mennék, csak lesz közben egy órás programom.

Az a baj, hogy hiába nem főszezon, felkapott helyen tartják, nézegettem repjegyeket, szállásokat, nem lehet olcsón megúszni.


Voltam már külföldön tartott esküvőn, de ott a pár állta a vendégek utazását és 2 éjszakára fizettek szállást reggelivel, amit lehetett hosszabbítani saját költségre.

Az az igazság, hogy még tanulok, szüleim tartanak el, fizetik a lakást, autót, mindent. Nem akarok elkérni tőlük 2-300 ezret erre, főleg így, hogy kb. azért lettünk meghívva, hogy legyenek koszorúslányok. Vagy rosszul gondolom és ha már igent mondtam üzenetben, ne mondjam vissza?


júl. 1. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyagiaktól független is hulladék ez az elv. Én se mennék egy centit se sehova.
júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a standard.

Ha neked ez nem elfogadható, akkor udvariasan mondd le, de ne kezd el minősíteni a vőlegyényt meg menyasszonyát.

Én nem várnám el, hogy mindent fizetnek nekem, de nem is mennék el önköltségen.

A szomszéd kerületbe elmenném a polgári szertartásra, ha megívnának.

júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ilyen tisztelet kör volt, meg is vagy hívva meg nem is.


Praktikus nem? Mert így senki nem balhézik mert nem hívták meg, de nem is mennek el.

Szerintem ez volt a terv 🤷🏻‍♀️

tegnap 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezz rá a részletekre, csak azt fogadd el, amit ő mond, és utána dönts végleg.
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez még viccnek is rossz. Csak kiszolgálószemélyzetnek kellenék (koszorúslány) és még én fizessek is ezért a megtiszteltetésért ÉS még vendég se vagyok a vacsorán. Mindezt egy ezredik senkinek (csoporttárs, azaz egy ismerős).

Sose aláztak meg még így, de ki merem jelenteni hogy nem tenné zsebre ez a bunkó az első reakciómat amit erre a pofátlan ajánlatára kapna :o

tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!