Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik esküvői fotost választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik esküvői fotost választanátok inkább?

Figyelt kérdés

www.fotoguru.hu

www.bodai.hu


2010. okt. 26. 23:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban tetszik a bodai. Legalábbis a honlap alapján.

Sok boldogságot Nektek!

2010. okt. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Látom, megoszlanak a vélemények. Én eredetileg fényképész vagyok -bár nem dolgozom a szakmában- de szakmai szemmel nézve én a fotogurut ajánlanám. Jobbak a képei.
2010. okt. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, hanem inkább a Nászriportert:


www.naszriporter.hu


Képekhez link:


[link]


Vagy egy másik nagyon jó:


[link]


Egy harmadik:


[link]


Mondjuk nekem ezek a stílusú képek jönnek be nagyon-nagyon...

2010. okt. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

az ivanfoto képei nagyon tetszenek. bár dupla annyiba kerül mint a fotoguru es bodolai..

van valakinek tapasztalata személyes az Ivannal?

2010. okt. 27. 10:05
 15/26 anonim ***** válasza:

www.koleszafoto.hu

Még soha senki nem csinált rólam olyan képeket, mint ő. Nem is hittem el, hogy én vagyok rajtuk. :)

2010. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

szerintetek ezek megfelelő minősegü képek?

[link]

2010. okt. 27. 10:44
 17/26 A kérdező kommentje:

aki ért a fotozashoz ez szerintetek megszokott vagyis lehet belőle normális minősegű kép?


Mit tartalmaz a retusálás?


RAW fájlban fotózok, tehát feldolgozás nélkül nem lehet megnézni a képeket.

( Ez a fájlformátum a CMOS által közvetlenül küldött formában tartalmazza az információt, mielőtt a fényképezőgép bármilyen feldolgozást

hajtott volna végre rajta. A színadatok ezen a ponton még nem kerültek feldolgozásra, nincs élesítés... A fájlok megtekintéséhez és szerkesztéséhez,

valamint egy megszokottabb formátumban való elmentéséhez speciális program vagy plug-in szükséges.)

Valamennyi képen utólag kell a színeket beállítani, mivel kevés fényben kell fotózni, így a fotók egy része zajos,

ezeket szűrni kell. A fotókon semmilyen élesítést nem végez a gép, utólag kell élesíteni attól függően, mennyire kívánja az adott fotó.

Mivel vakuzni kell, a bőrön a vaku számomra zavaró becsillanásokat okoz, melyet utólag kell korrigálni.

A szertartásokon, a "kreatív" fotókon gyakran bekerülnek olyan tárgyak, amelyek szerintem zavaróak (pl.szemetes kuka,

kisebb szemetek, grafitik stb. ) ezeket utólag kell javítani. Sokszor a menyasszonyon, vagy a vőlegényen a gondos smink

ellenére pattanás, a vőlegényen borotvával lehúzott seb van, ezeket korrigálom.

Van aki külön kéri, hogy a hiányzó fogát pótoljam a közeli képeken, van aki az anyajegyét nem szeretné látni a fotókon.

2010. okt. 27. 10:52
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha igazán profit szeretnél [link]

Minket 2 éve ő fotózott a szavam elállt mikor megláttam a képeket. Ha írsz privit mutatok.

2010. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
nekünk Váradi Tamás volt, [link] képeket csinált,korrekt,megbízható és pontos volt.
2010. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
bocsi, [link]
2010. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!