Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik esküvői fotost választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik esküvői fotost választanátok inkább?

Figyelt kérdés

www.fotoguru.hu

www.bodai.hu


2010. okt. 26. 23:05
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

www.fotoguru.hu


www.bodai.hu

2010. okt. 26. 23:07
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
bodai!
2010. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
köszi. irsz érvet miert inkabb őt?
2010. okt. 26. 23:13
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

A honlapja is jobban tetszik,az árakat is konkrétan leírja,eleve nem szimpatikus a kérj ajánlatot,van pont elég dolga a menyasszonynak.Ennyi?Ennyi!Itt meg itt,ekkor meg ekkor,oké?oké!-így jobb szerintem...

A képeket meg ha megnézed felszabadultabbak a párok,amott olyan műek.Ennyi az érvem.

Sok boldogságot!Szép gyerekeket,és még vagy 50 évet boldogságban,békességben!!

2010. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 26. 23:26
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

azért olvasd el az apró betűt is!

az árak nettóban értendőke, az áfát még nem tartalmazzák!

2010. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
47%

Válaszd a fotoguru-t!

Én már dolgoztam vele, nagyon profi volt (és jó fej).

2010. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
esküvői fotokat csinalt neked?
2010. okt. 26. 23:36
 9/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is a második a profibb. Azzal, amit előttem szólók leírtak 100%-ig egyet kell értenem.

Az olyan mesterkélt, prfinak tánők, mint az első nem mindig jók. Sajnos én már szívtam meg hasonló fotóssal. Nekünk a szalagavatón volt nagyon barom fotós. A képek pocsékak lettek. Aztán meg mondták, hogy mindenki rendeljen magának, fényképeket, és majd a kész terméket retusálják. Az eredeti képeket tartalmazó dvd-ért meg több százezret akartak kérni. Szóval ezért nincsenek szalagavatós képeim. :(

Azóta rájöttem, hogy jobb vigyázni a fotósokkal, mert egy nagyon szép emléket rontottak el a képeikkel.

Nem az a profi, aki jól tud retusálni, hanem akinek nincs szüksége retusálásra. És szerintem a második az ilyen.

Szóval, nem akarom, hogy olyat fogj ki, mint én a szalagavatómon.

Válaszd azt, ahol természetesnek tűnnek a képek, mert ahol nem, ott biztosan használtak vmi programot utólag.

Sok szerencsét a választáshoz, és sok boldogságot az esküvőhöz!

2010. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket sem választanám, inkább a saját unokatestvéremet (aki szintén profi a szakmában)
2010. okt. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!