Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek a helyemben? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Az esküvőre meghívni anyu volt szeretőjét?

Figyelt kérdés

A szerető - nevezzük Bélának - nem azért "volt szerető", mert már nincsenek együtt anyuval, hanem mert apuval nincsen együtt anyukám. Házasságuk alatt ezzel a férfival csalta meg aput, és több, mint 10 éve együtt vannak.

Hiába vannak 10 éve együtt a kapcsolatuk nem teljesen felvállalt, az én családomnak be van mutatva Béla, de a Béla családjának nincs bemutatva anya és külön élnek. Béla mindig is támogatott engem és Anyut is nagyon szereti, de a párkapcsolatuknak ezt a részét nem nagyon értem, hogy 10 éve együtt vannak, de nem élnek együtt, nincs bemutatva a férfi családjának.


Nagyon kedvelem Bélát és a párom is. Szeretnénk meghívni az esküvőre, de nem akarok apunak se fájdalmat okozni. Ő nem beszél erről az esetről, sem az érzéseiről, de apró jelekből látom, hogy még mindig meg van sértődve, csak egy felszarvazott férj lett belőle. Biztos, hogy nem rendezne jelenetet, ő nem olyan ember, viszont azt szeretném hogy jól érezze magát, ne feszengjen a saját gyermeke esküvőjén.


2022. máj. 27. 21:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem beszélj Bélával. Mondd el, hogy nagyon szívesen meghívod, anyud meg pláne örülne neki, de nem szeretnéd ezt a nyakadba venni az esetleges kérdéseket, így ennek tudatában döntsön és beszélje meg anyuddal.
2022. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
73%

Én sokkal inkább apukámat venném figyelembe ebben a helyzetben, mintsem anyát meg Bélát.

Igen, tovább léphetett volna, igen, fel tudja dolgozni, de szegénynek akkor is szar élmény lenne így az esküvőd, ha Bélát kell néznie végig.

Béla meg túléli, ha nem lesz ott az esküvődön, ahogy anya sem lesz egyedül, gondolom lesz ott több rokon is akivel tud majd beszélgetni.

2022. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
29%
Már miért kéne tíz év után azt lesni hogy az ex férjnek tetszik-e a nő új kapcsolata? Bebaszna. Nőjön fel, fogja fel hogy a másiknak van élete.
2022. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
90%
Ha apád nőjét meghívod mert írtad hogy van mostohaanyád, akkor a Bélának is ott a helye.
2022. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem hívnám meg, bár én eleve megvetem az olyan embert, aki nem vállalja fel a másikat.
2022. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
85%
Hívd meg Anyádat és Apádat is és mindegyiknek az új párját. Nem gyerekek már.
2022. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!