Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek a helyemben? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Az esküvőre meghívni anyu volt szeretőjét?

Figyelt kérdés

A szerető - nevezzük Bélának - nem azért "volt szerető", mert már nincsenek együtt anyuval, hanem mert apuval nincsen együtt anyukám. Házasságuk alatt ezzel a férfival csalta meg aput, és több, mint 10 éve együtt vannak.

Hiába vannak 10 éve együtt a kapcsolatuk nem teljesen felvállalt, az én családomnak be van mutatva Béla, de a Béla családjának nincs bemutatva anya és külön élnek. Béla mindig is támogatott engem és Anyut is nagyon szereti, de a párkapcsolatuknak ezt a részét nem nagyon értem, hogy 10 éve együtt vannak, de nem élnek együtt, nincs bemutatva a férfi családjának.


Nagyon kedvelem Bélát és a párom is. Szeretnénk meghívni az esküvőre, de nem akarok apunak se fájdalmat okozni. Ő nem beszél erről az esetről, sem az érzéseiről, de apró jelekből látom, hogy még mindig meg van sértődve, csak egy felszarvazott férj lett belőle. Biztos, hogy nem rendezne jelenetet, ő nem olyan ember, viszont azt szeretném hogy jól érezze magát, ne feszengjen a saját gyermeke esküvőjén.


2022. máj. 27. 21:51
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Elárulnád hogy ez miért tinis viselkedés? Attól, hogy benne van a Facebook egy mondatban még nem lesz gyerekes dolog. Én inkább előrelátónak hívom magam. Ha szerinted a 21. században nem kell a közösségi oldalak erejét számításba venni, akkor attól nem felnőtt gondolkodású leszel, hanem szemellenzős.


Én magam nem vagyok közösségi oldalra feltöltős ember, évek óta nem posztolták semmit, de például párom anyukájából kinézem, hogy fel akar tölteni egy családi fotót. Ott elég, ha a háttérben van ez az ember. Az emberi agy rá van állva arra, hogy ismerős arcokat keressen a képen, a fia egyből kiszúrhatja az apját.

2022. máj. 27. 22:57
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
ha együtt vannak akkor nem volt szerető. És miért nem kérdezed meg anyádat hogy ő mit akar?
2022. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Anyám ott akarja látni az esküvőn a párját. Szerinte apám felnőtt ember és fel tudja dolgozni a helyzetet.
2022. máj. 27. 23:02
 14/36 anonim ***** válasza:
74%
Akkor mi a kérdés?
2022. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
61%

Az egész tinis. Az hogy mi lesz ha a Gipsz Jakab meglátja, juj mert az a valaki szeme rá van állva.

Egy bolhából csinálsz elefántot. Nem a facebook használatodra írtam hogy tinis. Miért is érdekel ha valaki meglátja az esküvöi képeket? Miért baj ha ez a Béla gyereke? Ő nem láthatja? Vagy azért mert nem tudja hogy a szüleitek együtt vannak? És ha megtudja? Nem államtitok. Na ez a keverésed a tini dráma. Erre írtam. Egy felnőtt úgy viselkedik mint anyud.

Na anyud viselkedése az nem tinis. Így van, apud felnőtt ember, eltelt 10 év. Ne hogy már gond legyen. Dolgozza fel, lépjen tovább.

2022. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

#15 a kavarás azért van, mert nem akarom, hogy bármi közöm legyen az egészhez. A gyermeke ne a véletlenek és az esküvőm folytán tudja meg az igazságot, hanem üljön le vele az apja tisztázni, mert az idő ellene dolgozik. Nekem is rosszul esne, ha az egyik szülőm 10 évig titkolna egy kapcsolatot. Azt érezném, hogy nem bízik meg bennem. És ha ezt a Facebookról látnám meg, és nem onnan tudakolnám még, hogy őszintén leülne velem beszélgetni, azzal csak tetézné a bajt.


Abban igazad van, hogy egy felnőttöl elvárható, hogy 10 év alatt dolgozza fel a dolgokat. De ez az elmélet. Gyakorlatban pedig gyakran halálukig az emberek magukban hordozzák a tüskét. Apuból nem lehet kihúzni, hogy mit érez, nem szeret beszélni ilyenekről. Ha megkérdezném tőle direktben, akkor lehet azt mondaná, hogy hívjam, de nem biztos, hogy őszinte lenne. Azt akarom, hogy jól érezze magát. Szerintem majd mostohaanyámat fogom megkérni, hogy próbáljon vele beszélni erről. Neki talán elmondaná, hogy hányadán áll valójában ezzel a múltbéli dologgal.

2022. máj. 27. 23:26
 17/36 anonim ***** válasza:
88%
10 év alatt már tudja rég mindenki, nem hiszem el, hogy soha, sehol nem voltak együtt.
2022. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Béla elvált? Akkor azzal van, akivel akar. Legyen anyud vagy bárki.

Béla gyerekével napi kapcsolatban vagy? Ha nem, akkor nem róhatja fel neked, hogy nem számoltál be a szülők kapcsolatáról.


Hogy apud jól érezze magát, azért lehet tenni. Voltam ilyen mozaikos esküvőn.

Apukád kísérhet az oltárhoz, ez nem Béla reszortja.

Az első sor helyett fenntarthatod az első kettőt a családnak - apud-anyud ül elöl a szülőköszöntéshez, Béla és apud párja (ha van) mögöttük.

Lagzin meg lehet úgy oldani a főasztalt és az ültetést, hogy ne legyen kellemetlen. Pl.pici főasztal, aminél csak ketten ültök, vagy négyen a tanúkkal. A szülőket a párjaikkal el lehet úgy rendezni a többi asztalnál az egyéb rokonokkal, hogy ne egymással kelljen jópofizniuk.

Egy jó vőfély/ceremóniamester segít a fotózásban. Legyen előre leírva, kikkel szeretnétek közös fotókat. Apuval-anyuval, anyu-béla, apu-mostoha. A ceremóniamester hívhatja őket úgy sorban, hogy ne legyen kellemetlen.

A rokonoknak meg lehet mondani, ki lehet írni, hogy az okostelót dugják a táska mélyébe, van profi fotósotok (ha van), ne lábatlabkodjanak oda nekik, helyette élvezzék a napot, ti meg majd küldtök fotót mindeninek, köszike. Egyáltalán nem ciki, voltam olyan esküvőn, ahol ez megvolt, a lagzi egy pontján meg szólt a vőfély, hogy most aztán már lehet fotózni mindenkinek. Ezzel máris megelőzted a "Béla feltűnik Mancinéni fotóján a facén" szitut.

2022. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Béla elvált? Nem, de az asszonnyal nem él együtt. Valószínűleg a feleségének is rég egy másik kapcsolata van.

Gyerekével napi kapcsolatban van? Igen.


Ezek a tippek jók, bár nem hiszem, hogy a telefonos dolgot be tudnám tartatni mindenkivel. Na mindegy, igazából tenyleg

2022. máj. 27. 23:46
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
ha elhívod, ő is tudja, hogy lebukhat.
2022. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!