Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám már csak a szeretőjév...

Az anyám már csak a szeretőjével foglalkozik, hogy tegyem szóvá neki?

Figyelt kérdés

Nem barát, nem élettárs, hanem szerető. Még férjnél van, meg nem is akar elválni amúgy...

A nevelőapám megcsalta, karácsony után bukott le (véletlenül). Az anyám meg most megismerkedett valakivel 2 hónapja és azóta olyan, mint egy kamasz. A telefont le sem teszi, folyton üzengetnek egymásnak napközben, vagy telefonálnak. Ha a nevelőapám nincs itthon, idehívja a pasit kávézni, ebédelni. Meg jön érte kocsival folyton. Szóval nem is igyekszik leplezni annyira, hogy van valakije. Húsvétkor is elutaztam az apámmal, ma jöttem haza. Erre kérdezi most, hogy nem akarnék-e a nagyszüleimnél lenni a hétvégén, mert hogy holnap menne kirándulni a pasival és ott is aludnának, de a férjének meg azt mondaná, hogy velem ment és tartsam már én is ehhez magam... Elegem van már ebből, mert engem közben le sem .. kb., azt sem tudja, mi van velem, vagy a suliban mi történt. Mondtam, hogy hagyjon már a szeretőjével, oldja meg és most ő van megsértődve, hogy "ennyit sem segítek neki".

Meg az elején is mondta, hogy szeretne bemutatni neki, én pedig mondtam, hogy nem akarom megismerni, vagyis nem így. Váljanak el akkor, de ez kínos nekem nagyon. Szóval mondtam neki, hogy nem akarok találkozni vele, erre odajött értem az iskolámhoz a pasival, hogy menjünk el hárman ebédelni...


Nem a nevelőapámat akarom védeni, de ő legalább titokban csinálta. Meg nem sz.rt le mellette mindent és mindenkit, hanem ugyanúgy foglalkozott velem is, csináltunk programokat stb.



2022. ápr. 22. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem nevelőapád a zsinórmérték. Anyád tombol, teljesen érthető. Nyilván neki több a terhe, hiszen a nevelőpapának ha anyád nem volt tényező, akkor te pláne nem, amikor tisztességesen=titokban csalta a feleségét. Nehéz helyzetben vagy, anyád nem jól kezeli az tény. Hány éves vagy? Ha már nemsokára kirepülsz akkor az még egy adag teher anyádnak. Csak azt tudod csinálni, hogy beszélj vele, de csak a téged érintő elhanyagolásról. Az összes többiben ne kritizáld, az már tényleg a vég, hogy a gyereke is elítéli ugyanazért, amiért a nevelőpapát kevésbé.
2022. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kb 8 éve külön alszanak, szóval valahol várható volt ez...

Nem védeni akarom a férjét sem, de az anyám se gondolhatta, hogy 8 éve nem szexelt soha.


16 vagyok.

2022. ápr. 22. 21:51
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
De, a nevelőapád a zsinórmérték. Mindegy hogy nevelő vagy nem nevelő, de szemmel láthatóan ő képes apaként funkcionálni a farka ellenében is. Anyud meg egy… utolsó ribbanc. Hogy teheti ezt meg valaki a gyerekével? Milyen példát mutat? A helyedben a nevelőapádhoz ragaszkodnék, és ha elköltözne, költözz vele! És ezt mondd meg anyudnak is, hátha ettől észhez tér.
2022. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Felnőtt emberek, rájuk tartozik.
2022. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

4-es, a gyerek elhanyagolása a GYEREKRE IS tartozik! Te félkegyelmű...


Kerdező, anyukad nagyon-nagyon rosszul kezeli a dolgot. Sajnos ilyen esetben az ember menekül, ahová csak tud. Nos, ő így menekül. Egy pszichológus biztosan tudna neki segíteni. Talán később. Viszont muszáj lenne beszélned vele. Higgadtan, kettesben. Akár távol az otthonotoktól, valami nyugodt helyen. Én ezt tanacsolom. Mond el neki,hogy ezmegez bánt, és ezért, meg azért van rá szükséged. De ha lehet, a nevelőapadat, mint témát, kerüld ki.

Bár most anyukád felelötlen,később ez meg változhat.

2022. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is egyik munkatársam szerető. Kisgyerekes apukával kavar a kos tündér. De amikor a fia hazamegy hétvégén a koleszból, akkor nincs ott a bakja. Ettől még undorító, hiszen egyszer lebukik a pasi. Gondolom boldog lesz a 28 éves feleség, hogy egy 55 éves lepukkant nővel csalja a férje.
2022. ápr. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor tartozna rájuk, ha nem akarna engem is belevonni mindenáron. Ismerjem meg, ebédeljek velük, falazzak neki.
2022. ápr. 23. 10:06
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Valami nagyon el van bas...arintva a nevelésednél, ha egy hangyányival is normálisabbnak tartod, hogy a nevelőapad titokban csalta az anyád.

Arról nem is beszélve, hogy nem kellene ilyesmiről tudnod egyik féltől se, hogy most hány éve van szex vagy nincs.

2022. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ő legalább nem erőltette, hogy legyek jóban a szeretőjével és nem én voltam az alibije.
2022. ápr. 23. 12:35
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Az a baj hogy az emberek megbolondulnak ha szerelmesek. Ezt látod most te is. Nem tudom hány éves vagy de lehet hogy neked is kellene kapcsolat.
2022. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!