Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám már csak a szeretőjév...

Az anyám már csak a szeretőjével foglalkozik, hogy tegyem szóvá neki?

Figyelt kérdés

Nem barát, nem élettárs, hanem szerető. Még férjnél van, meg nem is akar elválni amúgy...

A nevelőapám megcsalta, karácsony után bukott le (véletlenül). Az anyám meg most megismerkedett valakivel 2 hónapja és azóta olyan, mint egy kamasz. A telefont le sem teszi, folyton üzengetnek egymásnak napközben, vagy telefonálnak. Ha a nevelőapám nincs itthon, idehívja a pasit kávézni, ebédelni. Meg jön érte kocsival folyton. Szóval nem is igyekszik leplezni annyira, hogy van valakije. Húsvétkor is elutaztam az apámmal, ma jöttem haza. Erre kérdezi most, hogy nem akarnék-e a nagyszüleimnél lenni a hétvégén, mert hogy holnap menne kirándulni a pasival és ott is aludnának, de a férjének meg azt mondaná, hogy velem ment és tartsam már én is ehhez magam... Elegem van már ebből, mert engem közben le sem .. kb., azt sem tudja, mi van velem, vagy a suliban mi történt. Mondtam, hogy hagyjon már a szeretőjével, oldja meg és most ő van megsértődve, hogy "ennyit sem segítek neki".

Meg az elején is mondta, hogy szeretne bemutatni neki, én pedig mondtam, hogy nem akarom megismerni, vagyis nem így. Váljanak el akkor, de ez kínos nekem nagyon. Szóval mondtam neki, hogy nem akarok találkozni vele, erre odajött értem az iskolámhoz a pasival, hogy menjünk el hárman ebédelni...


Nem a nevelőapámat akarom védeni, de ő legalább titokban csinálta. Meg nem sz.rt le mellette mindent és mindenkit, hanem ugyanúgy foglalkozott velem is, csináltunk programokat stb.



2022. ápr. 22. 20:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

????

Hogy jön ide az én szerelmi életem? Akkor majd könnyebben veszem, hogy az anyám nem foglalkozik velem és csak akkor szól hozzám, ha éppen alibinek kellek?

2022. ápr. 23. 12:45
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, milyen nemű vagy?
2022. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2022. ápr. 23. 12:48
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
De ha mondjuk el lennél foglalva a pasiddal, kevesebb lehetősége is lenne anyádnak belerángatni az ő szerelmi életébe. Egy pasi még meg is kérdezné hogy milyen napod volt, ölelgetne, szeretgetne, szerencsés esetben legalábbis így van. Ha odafigyelésre törődésre vágysz, azt egy pasi tudná megadni, legalábbis ha 16 éves vagy.
2022. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Van barátom.

Ettől függetlenül még ugyanúgy szükségem van az anyámra is!

Teljesen más a kettő.

2022. ápr. 23. 13:23
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igazad van. Dehát mondd el ezt îgy az anyukádnak:Ne csak a szeretőddel foglalkozz! Nékem is szükségem van rád!
2022. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezt az anyukádnak is.
2022. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg őszintén beszélni anyukaddal erről. Próbáld meg higgadtan elmondani neki, hogy mit érzel ezekkel kapcsolatban, ahogy nekünk is itt leírtad, ez így tok korrekt.

Ilyenkor az lenne a normális ha elválnak, ezt jól erzed és itt te egyáltalán nem vagy hibas. Teljesen átérzem, hogy ez milyen szar, nekem is at kellett élnem hasonlót.

2022. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha megmondanád ezt az anyukádnak. Légy nyugodt, és tárgyilagos, ahogy nekünk leírtad, azt megmondhatod ott neki is. Mi nem tudjuk megoldani helyetted.
jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!