Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek a helyemben? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Az esküvőre meghívni anyu volt szeretőjét?

Figyelt kérdés

A szerető - nevezzük Bélának - nem azért "volt szerető", mert már nincsenek együtt anyuval, hanem mert apuval nincsen együtt anyukám. Házasságuk alatt ezzel a férfival csalta meg aput, és több, mint 10 éve együtt vannak.

Hiába vannak 10 éve együtt a kapcsolatuk nem teljesen felvállalt, az én családomnak be van mutatva Béla, de a Béla családjának nincs bemutatva anya és külön élnek. Béla mindig is támogatott engem és Anyut is nagyon szereti, de a párkapcsolatuknak ezt a részét nem nagyon értem, hogy 10 éve együtt vannak, de nem élnek együtt, nincs bemutatva a férfi családjának.


Nagyon kedvelem Bélát és a párom is. Szeretnénk meghívni az esküvőre, de nem akarok apunak se fájdalmat okozni. Ő nem beszél erről az esetről, sem az érzéseiről, de apró jelekből látom, hogy még mindig meg van sértődve, csak egy felszarvazott férj lett belőle. Biztos, hogy nem rendezne jelenetet, ő nem olyan ember, viszont azt szeretném hogy jól érezze magát, ne feszengjen a saját gyermeke esküvőjén.


2022. máj. 27. 21:51
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Bocsánat, véletlenül elküldtem. Igazából tényleg nem érezhetnék felelősséget, ha az én eseményem révén derülne ki valami. De azért mégis rohadtul kellemetlen lenne ha kapnék egy ilyen üzenetet:


"Szia, rég beszéltünk, gratula az esküvőhöz. De lehetne egy kérdésem. Mit keres az apám az esküvőn? Te honnan ismered?"



Szerintem ezt az esetet mindenki kellemetlenül élné meg, és érezné a súlyát, nem tini dráma lenne. No, de mindegy. Ha mégis úgy alakulna, hogy Béla jön az esküvőre, megmondom neki, hogy számoljon ezzel az eshetőséggel, és máris lekerül a vállamról a felelősség.

2022. máj. 27. 23:50
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
ennyi. ez nem a te felelősséged, hanem az övé.
2022. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
35%
A te esküvőd, azt hívsz meg, akit akarsz... Ha meg anyád behisztizik, hogy nem hívod meg a kaniját, az őt minősíti. Lefelé. Én biztos nem hívnám.
2022. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
86%

"nem azért "volt szerető", mert már nincsenek együtt anyuval, hanem mert apuval nincsen együtt anyukám."


Ezt nem értem. Miért hívod volt szeretőnek anyád jelenlegi pasiját csak azért, mert anyád már nincs együtt apukáddal?

Fejtsd már ki légyszíves.

2022. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
78%
""Szia, rég beszéltünk, gratula az esküvőhöz. De lehetne egy kérdésem. Mit keres az apám az esküvőn? Te honnan ismered?" Erre annyi a válasz: hogy faggasd ki apádat. Ne tegyél már úgy mintha neked kéne megoldani egy tök közömbös apa-gyerek viszonyát.
2022. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold ennyire túl. Hívd meg azt akit szeretnél, hogy részt vegyen az esküvődön, plusz mellékesen megjegyzed, hogy xy is ott lesz.

Ezután ők eldöntik, hogy mennek e.

A te esküvőd, ne foglalkozz mások drámájával.

2022. máj. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuvo__11682551-ha-csak-egyszeru-polgari-eskuvot-szeretnenk-titokban-de-epp-emiatt-nincs-tanunk


Ezt a kérdést nem anyád írta ki? Lehet addigra már házasok lesznek.

2022. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
75%
27, nem, ezt is kérdező. Látszik a szerkesztésen...
2022. máj. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Szerintem nem anyám írta ezt a kérdést, ő biztosan szeretné, ha ott lennék az esküvőjén ha egyszer sor kerülne erre. Nem hiszem, hogy gyakorizik.


Volt szeretői státusz régen állt fel, csak apám szemszögéből akartam felvázolni a helyzetet.

2022. máj. 28. 08:14
 30/36 A kérdező kommentje:
#27 főleg mert Béla nem vált el a feleségétől, így jogilag sem tehetik meg, hogy házasodjanak
2022. máj. 28. 08:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!