Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek a helyemben? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Az esküvőre meghívni anyu volt szeretőjét?

Figyelt kérdés

A szerető - nevezzük Bélának - nem azért "volt szerető", mert már nincsenek együtt anyuval, hanem mert apuval nincsen együtt anyukám. Házasságuk alatt ezzel a férfival csalta meg aput, és több, mint 10 éve együtt vannak.

Hiába vannak 10 éve együtt a kapcsolatuk nem teljesen felvállalt, az én családomnak be van mutatva Béla, de a Béla családjának nincs bemutatva anya és külön élnek. Béla mindig is támogatott engem és Anyut is nagyon szereti, de a párkapcsolatuknak ezt a részét nem nagyon értem, hogy 10 éve együtt vannak, de nem élnek együtt, nincs bemutatva a férfi családjának.


Nagyon kedvelem Bélát és a párom is. Szeretnénk meghívni az esküvőre, de nem akarok apunak se fájdalmat okozni. Ő nem beszél erről az esetről, sem az érzéseiről, de apró jelekből látom, hogy még mindig meg van sértődve, csak egy felszarvazott férj lett belőle. Biztos, hogy nem rendezne jelenetet, ő nem olyan ember, viszont azt szeretném hogy jól érezze magát, ne feszengjen a saját gyermeke esküvőjén.


2022. máj. 27. 21:51
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Nyilván anyunak meg az nem esne jól, ha Bélát nem hívnám.
2022. máj. 27. 21:52
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Beszélj először apuddal. Azután anyuddal. Ez a Ti napotok a paroddal, de balhé nélkül is rossz lenne ha Apud érezné rosszul magát.
2022. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%
Bocs, de Béla nem volt szerető, hanem jelenlegi társ. És a kutyát nem érdekli, mit tud Béla családja, ők ugyanis nem lesznek ott.
2022. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem hívnám. Anyudnak nem lehet olyan érzékeny a lelke, hisz 10 éve elviseli, hogy Béla nem vállalja fel őt.
2022. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Én se hívnám meg. Lehet őt nagyon kedvelni, de a leírás alapján semmi esetre se okoznék fájdlamat egy ilyen apukának.
2022. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Mármint lehet Bélát nagyon kedvelni, de apa csak egy van és ő az első.
2022. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
#3 nem lesznek ott, de van egy kis félelem bennem, mert Béla gyerekével gyermekkoromban nagyon jó barátok voltunk, így ismerősöm a Facebookon. Lényegében rajtunk keresztül ismerkedtek meg Anyuval, mert mi összejártunk játszani. Attól tartok, hogy valami rokon esetleg képet tölt majd fel, amin Béla is ott lesz, bejelöl engem és Béla gyereke így fogja megtudni, hogy az apja nem mellékesen az én "mostohaapám". Én pedig ebből az egészből ki akarok maradni, még ha nem is tartom helyesnek ezt a titkolózást.
2022. máj. 27. 22:09
 8/36 anonim ***** válasza:
34%

Ti felnőtt házasodni akaró emberek vagytok? Komolyan? Az írásod, főleg ez a 7-es komment, olyan tini problémás.

Ha szereted Bélát akkor hívd meg, apud elvált 10 éve, neki is lehetne nője. Ha nem kedveled annyira Bélát ne hîvd meg.

De ez a meglát facebookon , és akkor a Béla gyereke stb… na ez egy tinis viselkedés. Lègy már felnőtt. Ha azt akarod te magad, akkor meghívod ha nem akkor nem. A többi írásod egy felesleges tini íromány és probléma.

2022. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%

Hiába pontoztátok le, igazat írt a 3-as.

Az meg hogy anyudat hogy vállalta fel, nincs hozzá közöd, míg anyádnak jó. Lehet ő nem kíváncsi a Béla familiájára. Ha kíváncsi lenne akkor egy nő ezt már kicirkuszolta volna. És az hogy 10 éve szerető volt, az most tényleg társ. Sokan vannak akik nem kinlódnak a házasság után a férjhel, nem föznek takarítanak, hanem mindenki külön és csak a jót vállalják együtt. Több ilyet ismerek. Nincs ezzel baj.

2022. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%
Tuti nem.
2022. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!