Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért akar majdnem minden nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar majdnem minden nő, mindenáron férjhez menni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 17:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó sztem te se vagy normális..
2010. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%
Nahát!Én meg ismerek olyat, akit a párja úgy megcsalt, h gyerek is lett, de ő mégis hozzámegy!Pesten!
2010. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Mert azt sulykolják hogy egy nő értéktelen ha nem megy férjhez és nem szül gyereket.
2010. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%

Mert a normális ösztön ezt diktálja b..meg !!! A nők szoktak általában gyereket szülni a férfi meg biztonságot garantál nekik. Legalábbis felénk így szokott lenni ,és az emberiség így tud fenn maradni, vagy újat mondtam ???

Ma az a trendibündi, ha egy nő szingli, karriert csinál , nem kell család nem kell gyerek, majdcsak kidöglik az ország. A butája ezt szajkózza. Az okos élelemes mint pl én megvalósítja mind a kettőt. gyönyörű családot, és a karriert a szakmában is.

2010. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

" A nők szoktak általában gyereket szülni a férfi meg biztonságot garantál nekik. "

Persze, csak éppen hol a k*rva életben lehet ilyet találni?!?! Még hogy a férfi biztonságot?!?! Nevetséges...

2010. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
56%
Én nem akarok férjhez menni.
2010. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%
biztonságot garantál = képletesen értettem.
2010. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
Roxanaa akkor egykor így volt normális, és ha nem lenne egyre kevesebb az értékes ember akkor ma is az lenne. ne értsetek félre azokra értettem akik nem akarnak gyereket v esküvőt hanem akik még negatívnak is érzik ha vki erre vágyik.
2010. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%
azért mert lehet vele villogni.Van egy ismerősöm aki hitelt vett fel amit a lakodalomra költöttek és a nászútra.1 hónapig beszéltek róluk még a helyi lapban is megjelent,mindenki megállította őket és gratuláltak és imádták.Ez ilyen hencegés,villogás sok esetben.
2010. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék majd férjhez menni, de csakis akkor tenném meg, ha tisztelet, szeretet és bizalom van.Sajnos nem találtam ilyen pasit, de kevesebbel nem akarom beérni. Szerintem nem nagyok az elvárásaim.De soha nem mennék azért férjhez, mert szép lehetek az esküvőn és mert elvárják az ember lányától.
2010. aug. 27. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!