Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő mindenáron?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő mindenáron?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Soha
2011. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem...
2011. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

attól függ...


muszlim országokba vagy nagyon vallásosknál, igen


a mi világunkban, ha csak az egyik fél erőszakoskodik, nem


ha két ember szereti egymást és a család tiltja őket, titokban esküvő - igen...


attól függ, mire vonatkozk a kérdés???

2011. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ha jót akarsz magadnak, elő a farbával, mi nyomja a bögyödet, nyíltan, bátran, de nem sértően. Gombház sej...
2011. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,h miért van az,h egy nő teherbeesik azért,h elvegyék?!ennyire kell a f.ruha?persze 2ember kell a babához,de van olyan aki "elfelejti"bevenni a f.gátlót!mondjuk a pasi meg nemakarná?Mire jó ez?remélen nem lesz itt vita,csak érdekel a véleményetel ill.h ismertek-e ilyen nőt!
2011. jan. 20. 14:01
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gáz az a nő aki csak emiatt direkt terhes lesz, de ugyanígy, amelyik pasi elvesz csak emiatt egy nőt. az is...
2011. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

először esküvő utána gyerek-ez így rendben

de csak azért esküvő,mert jön a gyerek-ez nem oké

2011. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg gáz!sajna az ismerettségi körünkben is ez áll fenn!a csajnak régi álma az esküvő,a pasinak nem,és 2év után terhes lett(gyógyszer mellett-persze megesik)és jön a lagzi.mellesleg a hapi nem akarna esküvőt,de a csaj hajthatatlan!Azt mondja,h gyerek miatt muszály!
2011. jan. 20. 14:08
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Értelmesebbje előbb házasodik, utána szül gyereket. Természetesen előfordulhatnak "balesetek" és akkor általában azért házasodnak terhesen, hogy mire a baba jön, úgymond már egy letisztázott jogi helyzetbe szülessen. Ha így alakult hát így alakult, ebbe nem látok kivetnivalót, mondjuk abban már inkább h. a pocakos menyasszony felhúzza a nagy fehér ruhát, kicsit morbid az én ízlésemnek, de én konzervatívabb vagyok ilyen téren.:)
2011. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!