Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért akar majdnem minden nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar majdnem minden nő, mindenáron férjhez menni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 17:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Úgy érted, miért olyan fontos a házasság, vagy úgy,hogy miért nem akarnak szinglik lenni?
2010. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Én pl nem szeretnék,nekem nem fontos egy esküvő egy papír:D Anélkül is lehetek boldog a párommal.
2010. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

Hat en peldaul nem tartozok azon nok kategoriajaba akik minden aron ferjhez akarnak menni!


25L

2010. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Én nem akarok férjhez menni. Az csak papír -_-' . . .
2010. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Én azért mert nem élek élettársi kapcsolatba. Nem akarok senkinek a párja, utánfutója, tartozéka , barátnője stb lenni. Qurvára nem érdekel a fehér habos babos ruha hacacáré esküvői rongyrázás. Engem csak a jogi biztonság érdekel. Nem szülök gyereket, nem veszek fel hitelt, egy teljesen bizonytalan, tisztázatlan, homályos kapcsolatba. És nyilván senki nem úgy megy férjhez, hogy mi lesz ha elválunk, de sajnos igen, ez benne van a pakliban. Akkor tiszta sor lesz mit ki visz.Legalábbis normáliséknál így van. Mellesleg nem akarom, hogy a párom vagy mim apasági elismerő nyilatkozatot lobogtasson , vagy neadjúristen ha a párom meghal, az alkoholista apósom és anyósom örökölje azt amiért én dolgoztam meg, és még sorolhatnám, nem teszem, el kell olvasni a ptk-ban.
2010. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

mert egy idő után jó komolyabban is tartozni valakihez. általában minden nő szeretne gyereket, azt meg azért jó házasságba szülni. meg azért mindenki szeretné egyszer felvenni azt a bizonyos fehér ruhát :)

amúgy meg kell mondjam én sosem akartam férjhez menni. ez akkor változott meg mikor 29 évesen megismertem a mostani párom. vele végre el tudom képzelni a házasságot és fontos dolog is lett az hogy így is hozzá tartozzak.

2010. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Ok,ez "csak egy papír"(és így is van)de a lelkednek csak jót tesz,nem?Ezért.Az összetartozás egyik kifejező eszköze.Én pl soha nem álmodtam nagy esküvőről(már pici koromban sem!)-igazából nem is akarok valami nagy felhajtást,ha tehetném kb 10ember lenne jelen.Nem szeretem a nagy eszem-iszom 100unokatestvér is ott van bulikat.Inkább egy csendes,romantikus családias esküvő az álmom.De a gondolat,hogy utána feleség leszek,az nagyon jó érzéssel tölt el,pedig nem lesz a kapcsolatunk ettől több,nyilvánvaló.Csupán pszichológia az egész,egy megnyugtató dolog az ember számára.
2010. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Azokra a nőkre gondoltam, akik érdekből ,vagy ha nem, tudják, h olyanhoz készülnek hozzámenni, aki megcsalta és esetleg bántotta már, de mégis!Annyira fontos az a" né" a nevek végén, h sokan még válás után sem teszik le?Attól az én szememben nem lesz több egy nő, mert férje van és szerintem a máséban sem.
2010. aug. 27. 17:36
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
jó hát akkor az teljesen más. aki csak érdekből meg csak azért házasodik hogy végre házas legyen annak meg úgy kell. én azt mondom mindennek megvan a böjtje.
2010. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%
Hol élsz te? Ez max faluban szokás, nagyvárosban már kevésbé. Hahó, a nők függetlenednek, a normálisoknak nem a családalapítás áll az első helyen.
2010. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!