Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Zsebes menyasszonyi ruha!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsebes menyasszonyi ruha! Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

nemigen szeretem a díszes ruhákat, valami különlegeset szeretnék, bohémet, ami igazán én vagyok. van a travel&living csatornán egy menyasszonyi ruhás műsor és ott vette gyszer egy lány olyan rucit, amin zsebek voltak és teljesen beleszerettem. kerestem neten pár képet. mit gondoltok róluk?

nekem az első a kedvencem, egyszerű, mégis aranyos és bohém:

[link]

[link]

[link]

[link]

ezek nagyon tetszenek. mit gondoltok róluk? mennyiért lehetne őket megvarratni idehaza? annyit változtatnék, hogy az elsőn a masnit meg a másikon a virágot feketére cserélném.


2010. aug. 24. 10:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
nekem is bejonnek ezek a ruhak:)))nalam a 3 a nyeru,gyonyoru
2010. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik,de praktikusnak tartom és ha csak ilyen egyszerűre lenne pénzem akkor ennek is örülnék. Csak kérné már meg valaki a kezem :-)
2010. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
nem azért választottam egyszerűt, mert csak arra van pénzem. a díszes dolgok nem tetszenek, fidrekkel-fodrokkal, kövekkel, abronccsal.
2010. aug. 24. 12:03
 24/32 anonim válasza:
ezek nagyon különlegesek!tökéletesen megértelek h mást akarsz mint az átlag!énis hasonló terveket szövögetek de nekem még odébb van:D...mégannyit h sztem a masninál meg a virágnál elég lenne ha az anyagokkal játszanál, úgyértem maradna fehér de vmi elűtő anyagból, ha bátor vagy akár olyant ami önmagában nem illene egy esküvőhöz, jó ötletnek tartom a fehérfarmert is!ja és a zsebeshez nehogy pántot tetess!csak elrontaná az összképet, ha leesne inkább ragaszd magadra:Dcsak pántot ne!
2010. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
a fehérfarmer nekem is nagyon tetszik. eszembe se jutott volna de remek ötlet! köszönöm!
2010. aug. 24. 12:38
 26/32 anonim ***** válasza:
nem tetszenek...
2010. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem igazából nem tetszik!De ha neked tetszik és ez a te stílusod akkor ne foglalkozz senkivel hanem legyen a ruhád ilyen amilyenre elképzelted! :) Mikor lesz a nagy nap?
2010. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik, igazán különlegesek. Én is utálom az agyoncicomázott ruhákat.
2010. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Az első ruha tetszik,de én nem házasodnék ilyenben. :) Nekem valószínűleg nem lesz majd templomi esküvőm,csak polgári,oda meg majd anyum varr valami szépet,egyébként a saját ruháját is ő varrta anno,egy fehér kosztümöt,de szép volt benne nagyon. :)


Mellesleg annyira nem értem,mért a neten kérsz ismeretlenektől tanácsot,meg hogy mit gondolunk róla. :S Én ettől valahogy irtózom,mi köze ahhoz bárkinek,hogy én mit veszek fel... persze én is kikérném mások tanácsát,de barátnőkét,ismerősökét. :)

2010. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
már tudom, hogy ilyesmit fogok csináltatni, iagzából arra voltam kíváncsi, hogy úgy általában erről a ruhatípusról mit gondoltok. de részben pont ezt akarom elérni a ruhámmal, egyszerű legyen, mégis azt mondják, hogy na ilyet sem pipáltam még. valószínűleg kevesen fogják a zsebes rucikat választani, szóval pont jó.
2010. aug. 24. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!