Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Zsebes menyasszonyi ruha!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsebes menyasszonyi ruha! Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

nemigen szeretem a díszes ruhákat, valami különlegeset szeretnék, bohémet, ami igazán én vagyok. van a travel&living csatornán egy menyasszonyi ruhás műsor és ott vette gyszer egy lány olyan rucit, amin zsebek voltak és teljesen beleszerettem. kerestem neten pár képet. mit gondoltok róluk?

nekem az első a kedvencem, egyszerű, mégis aranyos és bohém:

[link]

[link]

[link]

[link]

ezek nagyon tetszenek. mit gondoltok róluk? mennyiért lehetne őket megvarratni idehaza? annyit változtatnék, hogy az elsőn a masnit meg a másikon a virágot feketére cserélném.


2010. aug. 24. 10:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
68%

hú nekem nagyon tetszik, a második a legjobban.

Annnyi, hogy én egy vékony pántot csináltatnék, mert nincs, ami tartsa:-))

Ezt a másodikat le is mentem. De egy más színből, anyagból elmenne egy színházi, operaházi ruhának

2010. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
szerintem olyan extrém a zseb, mármint eddig nemigen láttam ilyet. biztos sokak szerint nem illik a ruhára és pont ezért jó. nem szeretem a hétköznapi ruhákat, valami olyat akartam, aminek a szabásában van valami kis plusz. nem akarok belepakolni semmit, maximum zsebre tett kézzel fényképezkedni.
2010. aug. 24. 11:09
 13/32 anonim ***** válasza:
69%

nem látom értelmét a zsebeknek.

zsebredugott kézzel fogsz állni a saját esküvődön?!

2010. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
69%
nekem nem tetszik
2010. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
nem akarok úgy álldigálni. csak tetszik a zseb.
2010. aug. 24. 11:18
 16/32 anonim ***** válasza:
Eléggé különleges, sosem hallottam ilyenről, az első nekem is tetszik, valóban csodaszép. Ez a Te nagy napod lesz, legyen minden úgy, ahogy szeretnéd, ha neked ez tetszik, hát hajrá, a fekete masni még jól is mutathat. Biztosan nagyon szép leszel benne, sok boldogságot!
2010. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam hogy zsebes menyasszonyi ruha,elképzeltem magamnak valami borzalmat...de ez nem az,ezek szépek!Fekete helyett esetleg lehetne a masni olyan igazi mélybordó,vagy esetleg sötétzöld.A zsebnek én sem látom értelmét,gondolom(remélem) nem fogsz zsebretett kézzel járni,de ha neked tetszik,akkor miért ne??
2010. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

wow, én se láttam még ilyet, de nagyon tetszenek:) főleg a második. viszont tényleg nem nagyon érvényesül a zseb, ha nem zsebredugott kézzel vonulsz...:) az meg hát fura lenne. de a 2. abszolút elnyerte a tetszésemet:)

a másodikon viszont nincs virág, írtad, hogy a másodikon a virágot feketére cserélnéd, a negyedikre gondoltál? gondolom igen, szerintem ez tök jó ötlet lenne, legalábbis nekem is jobban tetszene fekete virággal, érdekesebb lenne, izgalmasabb lenne az egész ruha.

2010. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
igen, a negyedikre gondoltam
2010. aug. 24. 11:34
 20/32 anonim ***** válasza:

Most őszintén.... ennek mégis mi értelme van? Valaki mondja már meg... :D

Zsebre tett kézzel tudsz kimenni az oltárhoz vagy mi? :D

2010. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!