Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azert nem akar meg eskuvot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azert nem akar meg eskuvot mert tul draga?

Figyelt kérdés

Parommal beszelgetunk az eskuvorol osszekoltozesrol stb. Hazat akar venni arra gyujt. Eskuvot addig nem akar mig nincs haz.

Mondtam hogy polgari is lehet addig amig nem telik lagzira... en szeretnek lagzit is de sokkal fontosabb hogy hazasok legyunk.

Szerintetek ez kifogas?

En 29 o 31


2021. ápr. 3. 14:04
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
78%

Nem mennék bele.


A ház akkor - mint esküvő előtt szerzett tulajdon - CSAK a pasasé, ergo ha megvan az esküvő, de a pasi úgy dönt, áh, mégsem kell a csaj, akkor simán kibcchatja.

Neki ott marad a kecó, a csaj meg oldja meg az életét.


Plusz: egyáltalán nem biztos, hogy el is fog venni, kérdező.


Többiek: az azért megvan, hogy a polgári az kb 30 rongy, és ennyi? ;)

2021. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként, ha lehetne választani, én is inkább utazgatnék a már férjemmel kettesben, minthogy vadidegen embereket piáltassak a "lagzin".


Felejtős.

2021. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

#38 "nekem is fontos, hogy megosszam az esküvő boldogságát a családommal, barátaimmal, együtt ünnepeljünk" - de ha a másik fél ezt egyáltalán nem akarja, akkor rákényszeríted az akaratodat?

Ez a bajom a kérdező hozzáállásával is. Szerintem ha valakinek az érzelmek meg a szerelem a legfontosabb, az elfogadja a másik véleményét, és nem kényszerít rá olyat, amit a másik ennyire nem akar. Mert ez KELL meg az KELL.

Egy olyan kapcsolatnak nincs jövője, ahol az egyik fél házasságpárti, a másik meg házasságellenes, mert valamelyik rákényszeríti a másikra azt, amit az egyáltalán nem akar. Itt más a helyzet, a férfi is akar házasságot, de nem akar lagzit. Simán lehetne kompromisszumot kötni, bőven van átmenet két tanús "összeírás" meg 40 fős lagzi között. De ha egyikük sem enged, megette a fene az egészet. Nem csak a kommunikáció nem működik, de más se nagyon.

2021. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő ingyen van két tanúval , hétköznap. Egy bulit meg akármikor tarthattok a családdal, majd később is. Azt én megértem,hogy a srác külön akar házat, esküvő előtt, így egy biztosíték neki.
2021. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
82%
Én senkivel nem vennék közös otthont, aki nem a férjem. Albérletezés oké, valamelyikünk otthonában lakás oké házasság nélkül, de a vásárlás meg a hitel az nem. Az meg pláne nem fair, hogy teszem azt albiztok évekig, ő szépen gyüjtöget, te ölöd a lóvét a közös életetekbe, majd megveszi a házat a saját nevére házasság előtt, amihez nincs közöd, de aztán csak fizetgess bele abba is mindent. Ebből akkor házvásárlás után sem lesz gyűrű, az az érzésem...Még ha bele is adsz, akkor is sokkal tisztább a dolgok szétosztása, ha házasok vagytok és esetleg úgy mentek szét évek múlva, ne adja isten. Ugye ha házasság van, akkor nincs ilyen, hogy kirakjuk a másikat pucér valaggal a közös életből. Vagyis van, de én olyannal nem kezdenék vásárlásba, aki nem vállal vagyonközösséget hanem enyém-tiedezik. Akkor sem, ha én keresek többet.
2021. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
81%
41, Tehát tőled elvárás lenne, hogy közöd legyen a házhoz amibe semmit nem raktál bele. Szép. ^^
2021. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
77%
Remélem hogy a gyakorikerdesek.hu is bevezeti a messengeren létező sírva röhögős fejet, szépen tudnám osztogatni a válaszokra, főleg a 2. oldalon XD
2021. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
63%
#47 😂😂😂😂😂
2021. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
18%
Házasság harmadik éve után minden közös. A ház is :)
2021. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
48%
#49 Ne égesd már magad ilyen idiótasággal, mert egy nálad is nagyobb idióta még el is hiszi a baromságaidat.
2021. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!