Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azert nem akar meg eskuvot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azert nem akar meg eskuvot mert tul draga?

Figyelt kérdés

Parommal beszelgetunk az eskuvorol osszekoltozesrol stb. Hazat akar venni arra gyujt. Eskuvot addig nem akar mig nincs haz.

Mondtam hogy polgari is lehet addig amig nem telik lagzira... en szeretnek lagzit is de sokkal fontosabb hogy hazasok legyunk.

Szerintetek ez kifogas?

En 29 o 31


2021. ápr. 3. 14:04
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
63%

A baj inkább ott van, hogy a legtöbb nőnek ez az elvárása a férfiakkal szemben, hogy neki elég szülnie és majd alá lesz rakva minden. Ha pedig véletlen mégse működne, ami persze elmehet rajta is, akkor is ott van a ház és a vagyon fele, amiből nyugodtan kezdhet új életet az új kancival. :D

Na persze.

2021. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
83%
Én is inkább ingatlanra "verném el" a pénzt, mint csindradatta lagzira. Az előbbi legalább egy jó befektetés. Én szerintem nem akarok sose nagy dínom-dánomot, egyre jobban vonzanak a kis szűk körű esküvők egy jópofa kertipartival utána.
2021. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Eloszor is, egyutt akarta volna venni velem a hazat, de en nem fogok penzt bele tenni amig nincs eskuvo mert a hitel akkor az enyem is ha nem jol alakulnak a dolgok. Masodszor, jelenleg nekem van tartos munkam nem neki.

Ossze akarunk koltozni de berelni nem akar mert az nem az ove. 4 honapon belul lesz eleg penze hogy letegye az eloleget a hazra. Az eskuvot jovo nyarra terveztuk volna. O inkabb utazni akarna lagzi helyett...

2021. ápr. 3. 15:57
 24/50 anonim ***** válasza:
53%

"de en nem fogok penzt bele tenni amig nincs eskuvo mert a hitel akkor az enyem is ha nem jol alakulnak a dolgok"


Szerencsére ebben nincs egy csepp számítás sem csak tiszta szerelem.

2021. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem mit vársz??

Nem vagytok milliomosok, ha ezen gondolkodni kell.

Törődj bele hogy ö ennyit tud ha nem tetszik le lehet lépni.

2021. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
57%

23:

Ezek szerint ö nem tervez veled komolyan.

2021. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
66%
na csak kiderülnek itt a dolgok mint mindig :D
2021. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
98%

"Eskuvot addig nem akar mig nincs haz."

Ok, a következő kifogás az lesz, hogy azért nem akar, mert törleszti a hitelt.

Amúgy érthető, hogy nem akar lagzit, ha nincs rá keret és másra kell a pénz. De egy kéttanús ingyen van hivatali időben... Szóval ezt figyelembe véve már kifogás.

2021. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
98%

Ha szerinted készen álltok a házasságra, miért idegenektől akarad megtudni, hogy mi motiválja valójában a párodat, ahelyett, hogy vele megbeszélnéd?


Tökéletesen megértelek, és sem szeretnék közös hitelt felvenni, amíg nem vagyunk hàzasok a párommal, de hogyha ezt nem tudnám megbeszélni vele, nagyon elbizonytalanítana, hogy kell-e nekünk házasodni.

2021. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
64%

Valaki itt írta a szerelmet.

Hát nemtom, nekem részvényei vannak és még lesz ék, a lakásom pár hónap múlva akarom kp-zni.

Érdekes mód barátnőm nemrég dobta be hogy házasodna.

Hát köszi, de marad a hazassagi szerződés.

Lehet lepontozni.7 éve kuporgok hogy ossze rakjam a jövőm.

2021. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!