Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire ciki az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az, ha egy férfi azért akar válni, mert a felesége nem boldog vele, nem elég neki a férje, hanem mást is akar?

Figyelt kérdés
Mármint nem más férfit, hanem pl kisállatot, gyereket. De nem azért hogy ezek tegyék boldoggá, ezt csak a férfi hiszi. Egyáltalán képes lenne felfogni hogy ő miatta boldog a felesége, és vele is teljesen boldog és teljes életet él, de mást is szeretne az életébe? Vagy ez már egyből féltékenységre ad okot? Tényleg nehéz ezt megérteni? És egy férfi ha látja hogy nem boldog vele a szerelme, nem azon kéne lennie hogy akkor boldoggá tegye? Pl több időt tölt vele, meghallgatja, beszélgetnek, kényezteti, ilyesmi. Nem kell feltétlenül mindent megtenni ami a nőnek csak eszébe jut, csak éreztetni hogy törődik vele. Csak szerintem nem normális az hogy valaki ilyen esetben még belerúg a nőbe és elhagyja?
2021. jan. 12. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez tipikus felelősségháritas.

Ahelyett hogy azt mondaná ő nem akar kisállatot/gyereket/törődést adni, inkább belerúg a másikba mintha ő lenne a hibas amiért lelép.

2021. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

A nő nagyon szerencsés, hogy kilép az életéből, ez a férfi.

Aki csak büntudatot akar kelteni a nőben, hogy az rosszul érezze magát.

Az ilyen ember beteg agyilag.

2021. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Az első mondatnál tovább nem is olvastam.

Egy házasságban alapesetben mindkét félnek természetes, hogy gyerekük is lesz (ha csak nem idősebb korban jöttek össze).

Innentől nem is értem a kérdést.

2021. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen férfinak fingja nincs, h a szeretet végtelen. Ha vki/vmi másnak adsz, attól neki nem kevesebb lesz, hanem több... Hagyjuk. Ő ezt nem érti/érzi. Talán nem is képes igazán szeretni.
2021. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

"Egy házasságban alapesetben mindkét félnek természetes, hogy gyerekük is lesz"


Bigottság level végtelen. Egyáltalán nem kötelező ezt akarniuk, vannak akik nem akarnak gyereket. A gond akkor van, ha az egyikük igen, a másik pedig nem. De elég sok nő és férfi is van akik nem szeretnének. Na, nekik egymással kellene összejönni, pont emiatt, hogy ne legyen balhé.


Az állattartás azért problémás, mert engem idegesít a legtöbb háziállat, kivéve a kijárós macskákat meg a teknősöket. De mondjuk én ezt be is ismerem (már) nem találok ki idióta indokokat helyette.

2021. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy ilyen férfi helyett egy kutyával is boldogabb lesz a nő az tuti.
2021. jan. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!