Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azert nem akar meg eskuvot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azert nem akar meg eskuvot mert tul draga?

Figyelt kérdés

Parommal beszelgetunk az eskuvorol osszekoltozesrol stb. Hazat akar venni arra gyujt. Eskuvot addig nem akar mig nincs haz.

Mondtam hogy polgari is lehet addig amig nem telik lagzira... en szeretnek lagzit is de sokkal fontosabb hogy hazasok legyunk.

Szerintetek ez kifogas?

En 29 o 31


2021. ápr. 3. 14:04
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
74%
#30 Teljesen jogos.
2021. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Házasodni akar de nem akar lagzit. Nekem ez a probléma... en nagyon vágyom egy lagzira is.
2021. ápr. 4. 02:35
 33/50 anonim ***** válasza:
71%

Neked is csak az kell, hogy kirakhasd Facebookon, meg Instagramon...véletlenül se azért házasodnál, hogy a leendő férjeddel ténylegesen együtt építsétek a jövőt (akár szó szerint is, egy ház formájában).

Isten óvjon az ilyen nőktől!

2021. ápr. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk azért az a röhej kategória, ha valaki annyi kompromisszumot nem bír kötni, hogy ne legyen lakodalom, ha a másik nem akarja.

Sokan szeretnek megfeljtkezni róla, hogy az esküvő nem csak az aráról szól.

Nagy nap, mmeg kislánykori álom és egyéb közhelyek, elég ingerszegény, sekélyes életre vall, ha valakinek ez a legnagyobb vágya.

No de ez mindegy is, a lényeg annyi volna a ti esetetekben, hogy teljesen felesleges házasságról beszélni, mikor még együtt sem éltetek sosem.

Róka fogta csuka esete. te házasodni akarsz, addig nem ugranál bele a házvásárlásba, ezt végülis értem, ő meg összeküöltözni akar és utána házasodni, ez is érthető, anyagi szempontból sokkkal fontosabb befekteteés egy ház, mint egy lakodalom.

Akkor vegye meg egyedül, ez amúgy is bölcs döntés, legyen az ő nevén a hitel és persze az ingatlan is, költözzetek össze, aztán lehet lakva kiderül seperc alatt, hogy mégiscsak jó ötlet volt nem házasodni egyből.

Ez itt már a 21. század, igencsak idejétmúlt, ostoba és felesleges dolog összeházasodni bárkivel is addig, amig még nem élt együtt a pár.

Az meg ettől függetlenül közös döntés tárgya, hogy ha minden klappol milyen legyen az esküvő, mekkora felhajtással és abban is illenék megegyezni erre mekkora összeget lenne hajlandó a pár és kompromisszumok mentén egyezkedni. ha nem akar lakodalmat, az abszolút érthető, hisz nem a házasság ellen van kifogása, ha ennyit nem bírsz engedni neki, akkor nem tudom mennyire fontos maga az intézm,ény és az ember.

Persze lehetne azzal jönni, hogy meghtehetné érted, de ez nem olyasmi szerintem ami erőltetve elvárható és ennyi erővel megtehetnéd te is érte, hogxy elnegeded. Kompromisszum, hogy veszsel egy neked tetsző ruhát, olyat, ami az álmod, aztán családi körben elmentek egy étterembe, oszt jónapot, nem lesz attól kevbésbé szép, hogy nem rúgjátok ki a ház oldalát.

Persze csak egxüttélésd után, különben nagyon gyorsan növelnétek csak a válási statisztikát. Nem is értem hogy juthat komolyan bárkinek ilyen az eszébe. Házasodni, együttélés nélkül...

2021. ápr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
90%

- Ha a házasság a fontos, minden anyakönyvi hivatal biztosít legalább egy napot a héten, amikor ingyen lehet házasságot kötni.

- Házassági szerződést kötni bármikor lehet, akár a 30 év házasság után is.

- Ingatlan vásárlásnál, felújításnál szerződésben ki lehet kötni, hogy ki mennyi pénzt tett bele, és válás esetén mennyi jár. Ezt nem befolyásolja a házasság. Aki ezzel indokolja, hogy nem akar házasodni, az vagy tájékozatlan, vagy kifogást keres.


Kérdező, ha a kapcsolatotok valóban elég érett a házassághoz, akkor elvileg nem okoz gondot megbeszélni, és a lehetőségek alapján kompromisszumot kötni. Utánanéztél, mennyibe kerülne a lagzi amire vágysz? Hány vendéget hívnátok, mennyibe kerülne a vacsora, helyszín, fotós, ruha, stb? Ezek külön-külön általában több százezres tételek. Kitaláltad már, hogy miből lesz rá keret, és mikor? Beszéltetek róla, hogy hol tudnátok engedni a kompromisszum érdekében?

2021. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
52%

32:Isten irgalmazzon a rongyrázós fajtádtól. Amit előadsz az nálam instant szakító ok.


Mit fogsz mondani a gyereknek: nem mehetsz fiam egyetemre mer elköltöttem lagzira a pénzt??

2021. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
91%

Mindig jókat röhögök a hasonló kérdések alatt a nőgyűlölő lúzer inceleken, akik szerint az összes nő egy anyagias szemét qrva, aki csak a pasas pénzére hajt és/vagy csak a külvilág miatt akar "rongyrázós" esküvőt... de a te esetedben úgy látom, igazuk van.

Mire is akarsz annyira esküvőt?

Házatok nincs, együtt sem éltek, úgy veszem ki a szavaidból, nem is éltetek még együtt. A pasid a jövőtöket akarja megalapozni, de téged ez egyáltalán nem érdekel. Sőt, még el is ismered, hogy akar házasodni, de neked LAGZI KELL!!!!!!!!!!! meg szép ruha kell, meg fotós kell (meg nyilván minden más kell, amitől a fogyasztói társadalomban csillogónak számít az esküvő). Csak pénzetek nincs rá.

Visszataszító ez a hozzáállás. Lakás nincs, a kommunikáció nem működik köztetek, de ez kell meg az kell. A "párodnak" van egyáltalán beleszólása, érdekel egyáltalán, hogy ő mit szeretne, vagy csak rá akarod kényszeríteni az agymenéseid? Vagy fontosabb a rokonok/barátok véleménye, meg az instára meg face-re kitett tökéletes képek a gyönyörű ruháról mint az, hogy mit szeretne az úgynevezett szerelmed?

A szerelemben mondjuk nem vagyok biztos, mert tényleg csak az anyagiakról meg a KELL-ekről szól a kérdés, érzelmekről egy sor se :D

2021. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan szerintem is lehetne jobb a kommunikáció a kérdezőéknél, de én csak annyit látok leírva, hogy a kérdező házasság előtt nem akar ekkora közös beruházást, valamint, hogy lakodalmat is szeretne, nem csak két tanúval aláírni a papírt. Én pusztán ebből mind az anyagiassággal, mind a rongyrázással való vádolást, személyeskedést elég erősnek tartom.

Én se vennék házat, vállalnék közös hitelt, és nekem is fontos, hogy megosszam az esküvő boldogságát a családommal, barátaimmal, együtt ünnepeljünk, mégis a lehető legtávolabb állok attól, amit pl. az előző válaszoló felvázolt. Ahogy egyébként ez az emberek nagy részére igaz szerintem.

Persze vannak itt problémák ez látszik, jogos kérdés szerintem is, hogy érett-e ez a kapcsolat a házasságra, de nem azért, mert a kérdező egy "anyagias qrva", és biztos csak a facebooknak él, mert nem hiszem, hogy mi ezteg tudnánk állapítani ennyiből.

2021. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Azert alljon meg a menet... max 40 fos lagzira gondoltam kozeli csaladdal meg baratokkal. Nem akartam nagy felhajtast, de igen is, jo lenne valami unneples is nem csak maga a szertartas.

A masik az, hogy ebben a helyzetben neki kellene a kompromisszum mivel en adnek neki papirokat,hogy az orszagban maradhasson mivel kulfoldi. Nem tervezek az o penztarcajabol elni, nekem is van jo allasom, jovedelmem, es boven van felretett penzem is. Egyutt fogunk lakni hazassag elott mivel jovo nyarra tervezzuk az eskuvot. De nehogy mar nekem kelljen kompromisszumot kotni mindenben... en berelni akartam vele valamit, o ugy volt vele, hogy akkor inkabb vegyunk lakast. Azt mondtam, hogy ok... ugyan ugy fizetni fogom a rezsit meg a hitel felet is, csak az elolegben nem fogok segiteni.

2021. ápr. 4. 14:16
 40/50 anonim ***** válasza:
65%

39: mondjuk kezdhetted volna ezzel mert így mindjárt más a leányzó fekvése.

Sőt tudod mit bocsánatot kérek tőled.

2021. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!