Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy áll ez a ruha nekem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy áll ez a ruha nekem? Ez lesz az esküvői ruhám.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 18. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép vagy benne.

16:48: a "gerinctelen" kifejezés azt jelenti, hogy valaki nem őszinte, sunnyog, hazug.A barátnője csak őszinte volt.

2010. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
jól áll,de nem az én ízlésem nekem túl habos-babos
2010. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
Én a kis csipkebolerót nem venném fel!! de anélkül jó!!!
2010. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell az a bolreó a templomba sem..manapság már nincs olyan hogy mi illik és mi nem..de ha mindenképpen akarsz válassz valami mást mert ez a mostani nem szép.a ruha viszont nagyon tetszik..ne hallgass senkire:)) ez a te napod lesz, érezd magad jól ;):)
2010. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy benne kövér!!Nagyon szép a ruha:).
2010. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Nem vagy benne kövér! A kis bolerót a templomban vedd fel, a tetoválás miatt is! Amúgy szép a ruha és csinos vagy benne!
2010. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
kettővel ezelőtti vagyok azt hiszem.:D ..szoval a kérdező azt mondta hogy el lesz tüntetve a tetoválása szoval emitt nem kell a boleró
2010. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
Kövérnek nem látszol. Vékonynak sem. Nekem nem is tetszik a ruha,de kit érdekel,ha neked tetszik? :) Egyébként alapjáraton nem látszol egy pálcikaalkatúnak,de ettől a ruhától nem leszel se karcsúbb,se kövérebb. :)
2010. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Szerintem szép a ruha és te sem vagy előnytelen alakú. Hátulról nem feltétlenül a legelőnyösebb, de nem is gáz. Lehet, hogy ki kéne engedned a hajad, az valószínűleg dobna rajta! Előröl határozottan csodaszép vagy! Sok boldogságot!
2010. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Tök jól áll! csak az átlátszó boleró nem kell:D!
2010. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!