Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy áll ez a ruha nekem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy áll ez a ruha nekem? Ez lesz az esküvői ruhám.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 18. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nézel ki benne kövérnek. Mondjuk nem az én stílusom, de sztem jól áll.
2010. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
89%

A felsőn annyi lesz változtatva, hogy nem íves, hanem egyenes lesz a teteje (így nem szélesíti a hátam). A boleró pedig a templomi esküvő miatt lesz rajtam, amúgy nem fogom viselni.


Pont ezt a kettőt akartam javasolni én is :) ezek ismeretében nagyon csinos leszel! sok boldogságot :)

2010. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:

Az átlátszó része borzalmas, vedd le, találj ki valami más váll eltakarót, ha jól sejtem templom miatt lesz... ha a tetkó miatt, hát ha már felrakattad, viseld is...

Na az nagyon randa az a felső, kuka.

Nekem nem esetem a habos alj, de ez szép. A habos rész kövérít ezzel a felső "marhasággal", viszont nélküle jól nézel ki. Mert pont azt takarja ki, ami szépen vékonyít, erősíti a vállad.


Sok boldogságot

2010. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim válasza:
Biztos van ami szebb és jobban áll neked.ez nem egy előnyös ruha.Nem lehetsz rosz alakú de ez a ruha tényleg dúsabbá tesz.Ha van még időd cseréld le.
2010. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
Nekemsem tetszik így az a felsőrész.. elrondítja a ruhát meg az alakod...
2010. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A boleró-mint ahogy már írtam- csak a templomban lesz rajtam, mert oda nem illik a fedetlen váll és ez a ruha tartozéka. (így árulták)


A tetkóm-mint ahogy már ezt is írtam- el lesz "tüntetve". És nem szégyenlem, szívesen viselem.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat, hát elégé megosztottak a vélemények, de azért a többségnek tetszik. Nekem nagyon tetszett és a családom és az eladó szerint is jól áll. Lehet a kép sem adja tökéletesen vissza. Lesz rajta egy két apróbb változtatás, hogy még jobb legyen. (Pl: a fűző felsőrésze egyenes lesz, az elején nem lesz az organza szalag, hanem csak a csipke, és a bolerón sem lesznek ekkora fodrok)


Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 19. 13:59
 47/61 anonim ***** válasza:

Ha kicsit OFFolhatok így a kérdés megtárgyalása után:


"Hogy milyen ruhát javasolnának az ítélkezők egy kövér menyasszonynak? Semmiképp sem olyat, ami..." - az a baj ezzel a válasszal, hogy nem tért ki a válaszadó arra, hogy milyent!! Így a választ nem tudtuk meg belőle :)

2010. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
14.31 az olyanon és a teljesen passzoson kívül kb. bármelyik jó neki.
2010. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

szerintem szep es elegans es jol all neked, nem vagy benne kover.

egyebkent senkire se hallgass ha neked ezt tetszik es jol erzed benne magad akkor valaszd ezt a ruhat.

2010. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
Jól áll, de baromi giccses.
2010. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!