Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy áll ez a ruha nekem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy áll ez a ruha nekem? Ez lesz az esküvői ruhám.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 18. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
Én nem* raknám ki. Bocsi.
2010. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
igen, a tetkó elég gáz egy menyasszonyon. esetleg korrektorral lehet halványítani, de az meg összekeni a ruhát...
2010. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:

A bolero nekem sem tetszik...

De a ruha szép és te is szép vagy benne!

SOK BOLDOGSÁGOT!

2010. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
a ruha elmegy, de az a boleró nem passzol hozzá egyáltalán, teljesen lerontja. inkább kendőt, amit a válladra terítessz, vagy egy közáphosszú fátylat vegyél hozzá
2010. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A tetkóm el lesz tüntetve, de ruhapróbára nem akartam ezzel foglalkozni. A felsőn annyi lesz változtatva, hogy nem íves, hanem egyenes lesz a teteje (így nem szélesíti a hátam). A boleró pedig a templomi esküvő miatt lesz rajtam, amúgy nem fogom viselni.

2010. aug. 18. 18:07
 36/61 anonim válasza:
Szép a ruha, jól áll, nem kövérít, de a boleró rész nem a legjobb szerintem.
2010. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
De ha már megvan és ez lesz a ruhád, akkor miért utólag kérsz véleményt? Nem mindegy akkor már?
2010. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
utolsó,te meg miért válaszolsz ha már úgyis mind1?
2010. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak felmerült bennem a kérdés, bocs hogy hozzászóltam, úgy látszik nem szabad. Amúgy korábban válaszoltam már a kérdésre, hogy előlről szép, de hátulról a boleró miatt kajakosháta lett benne.
2010. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
Nem tudom, másban hogy nézel ki, szóval nem tudom, hogy ebben kövérebbnek tűnsz vagy sem, de szerintem nagyon szép ruha, és jól áll neked. :) Ne hagyd, hogy rosszérzést keltsenek benned! Élvezd a nagy napot! :) Sok boldogságot!
2010. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!