Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy áll ez a ruha nekem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy áll ez a ruha nekem? Ez lesz az esküvői ruhám.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 18. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Úgyhogy gyorsan fejezd be a vélemények olvasását!!
2010. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
ha jól látom, kicsit puffos (vagy rosszul megvarrt) a boleró. puffos ujjat semmiképp ne válassz! egyébként a képen pont a hasad nem látszik, mert ott a kezed.
2010. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
79%

Azt az átlátszó felsőrész borzalmat mellőzd, mert attól tiszta olyan vagy, mint a 10éves első áldozó duci unokatesóm volt a templomban. :O

Amúgy tényleg nem neked való. Összenyom és szélesít.

2010. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:

Nem vagy köver benne, szerintem jol all.

Nekem is hasonló volt a ruha ujja, pedig sajnos a felsö vallam köverebb. De pont azert valasztottam ezt a stilust, mert elönyösebb, mintha szabadon lenne, hosszu ujjuba meg nem lehettem julius közepen.:)...

Azert kivancsi lennek az itelkezökre, megirhatnak ide, hogy a köver menyasszonyoknak milyen ruhat javasolnak???

2010. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
10%
igaza van a bnőidnek..:S
2010. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
Tényleg hagyd azt az átlátszó felsőcuccost, de amúgy nagyon szép szerintem, és nem tűnsz kövérnek. :)
2010. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
Nem kövérít, de azt az átlátszó felsőrészt hanyagold, mert borzalmas.
2010. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
Hogy milyen ruhát javasolnának az ítélkezők? Semmiképp sem olyat, ami vízszintesen becsíkozott (ld. szoknyán a fodrok vízszintes csíkokat alkotnak) mert nem csak alacsonyít, de kövérít is. Még a hétköznapokban sem javasolt molett, alacsony nőknek az ilyen csíkozás, nem hogy egy olyan ruhán, ami eleve kétszer akkora, mint ők maguk.
2010. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim válasza:
szerintem se kell az az áttetsző hosszú ujjú de mlg igy is csodálatosan áll rajtad =)
2010. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
A tetkó miatt nem jó a felsőrész.Én raknám ki az esküvőmön a tetkómat.Amúgy középszerű.
2010. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!