Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit költenél menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költenél menyasszonyi ruhára ebben az esetben?

Figyelt kérdés
20-25 fős esküvőt tervezünk szűk családi körben. A vírus miatt lehet, hogy étterembe nem tudunk elmenni majd. Legjobb esetben is maximum 4-5 órát lenne rajtam a ruha. Ti milyen árkategóriában gondolkoznátok így?

2020. dec. 9. 20:58
A kérdező szavazást indított:
nem is vennék menyasszonyi ruhát
max 30ezer
31-50ezer között
51-75ezer között
76-120ezer között
121ezer felett
61 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Ezek nem olyan nagy összegek, amit írtál. Amelyiktől jól éreznéd magad
2020. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Másfél éve volt az esküvőnk, kb 30 főt hívtunk a szertartásra, majd a szűk családdal elmentünk étterembe. Ha rajtam múlt volna, nem vettem volna ruhát, a férjem viszont szerette volna, ha fehérben megyek hozzá. Egy alkalmi ruha üzletben vettem végül 20 ezerért, tisztára mint egy menyasszonyi ruha.
2020. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
3000ft-os ikeás lepedő. Amúgy 5 órára tuti nem költenék 30-40-nél többet.
2020. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
hat ez az anyagi helyzetedtol fugg, illetve attol, mennyire fontos neked az eskuvo. engem annyira nem erdekelt sose a tokeletes mezes-mazos eskuvo, nem is tetszenek a habos-babos csicsas ruhak, biztos nem szannek ra szazezreket, mert nem erdekel. de ha te kiskorod ota errol almodozol, akkor miert ne? amugy a klasszikus eskuvoi ruhak igenyes szalonokban 2-300 ezernel kezdodnek, nekem ennyit tuti nem erne.
2020. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha már nem lehet se nagyobb buli, sem sok vendég, akkor is, azért a ruha legyen normális. Én tuti nem spórolnék ezen.
2020. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Én varrattam a ruhámat az 50 fős esküvőnkre l, utána rendes lagzi is volt. A fehér és a menyecske ruha együtt volt 25 ezer. Gyönyörű volt és ennél többet egy 1 estés ruhára nem is költöttem volna.
2020. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Polgári esküvömön 20 ezres alkalmi, nem menyasszonyi ruhám volt. Azt gondoltam na majd az egyházira egy ilyen max 200. Erre beütött a covid, nem tudtuk megtartani.
2020. dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Neem a vendégek számától tenném függővé, hanem attól, hogy én mit szeretnék. Ha világ életemben egy több millás haute-coture modellben képzeltem el az esküvőm és van is rá pénzem, akkor azt venném meg még akkor is, hacsak két tanús esküvőm lenne.
2020. dec. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt komolyabb összejövetel utána (ez egy éve volt, a COVID előtt), de én is megúsztam 30.000-ért kiárúsított ruhával. Meg nem mondnád róla sztem, hogy nem 2x-3x-5x annyiba került.
2020. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Mi hasonlót tervezünk. Én nem fogok ennyi miatt menyasszonyi ruhát venni, csak nézek valami szép nem fehér alkalmi ruhát, amit utána máshova is fel tudok majd venni.

De ezt mindenkinek magának kell tudnia. Ha neked fontos a ruha, akkor nyilván nem mérvadó az én példám. Szóval ezt szerintem kár idegenektől kérdezni.

2020. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!