Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mire jó, nektek tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó, nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Voltam egy lagziban ahol ültetőkártyák voltak.Eddig sem nagyon tetszettek,de mostmár meg főleg?Ez miért jó?Miért jó az hogy a pár meghatározza ki hova ül?
2010. aug. 5. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Jo otlet!Gondolom, h keveredjenek es ne kulon-kulon uljenek a megszokott tarsasagban.
2010. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
igen, én is voltam már ilyen lagziban. hát elég érdekes volt, viszont így nem volt kavarodás, nem volt probléma. mindenki leült oda, ahova kellett, max páran cseréltek helyet. ezt talán akkor szokták, ha sokan vannak, mert így nem maradnak üres felesleges helyek, többen elférnek. nekem is fura, de ha muszáj....
2010. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a fő asztalnál ülnek azok akik igazán számítanak,hogy milyen sorrendbe ülnek.De a többiek meg mindegy hogy ülnek,szerintem semmilyen kavar nincs belőle ha mindenki oda ül ahová akar...nekem ez elég fura,végülis kinek a pap kinek a papné,csak kíváncsi voltam ki vagy van ezzel.
2010. aug. 5. 11:04
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
én eddig csak olyan lagzikban voltam ahol ültetőkártyák voltak, a káosz elkerülése miatt jó szerintem.
2010. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem rossz ötlet, több előnye is van. Ha mondjuk van egy nagyobb baráti társaság, akik együtt akarnak ülni, akkor biztos lesz annyi hely és nem kell rohanni az asztalhoz és lefoglalni mondjuk 16 helyet, mert úgyis megvannak a helyek. A másik szempont amiért jó, hogy így ki lehet zárni azt, hogy a vőlegény és a menyasszony családja teljesen külön üljön.
2010. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De mit értünk káosz alatt?A főasztalon kívül nem mindegy hogy milyen sorrenben ülnek a többiek?Mi nem tudhatjuk hogy ki kivel szeretne,ki mellett ülni...stb.Ebben mi a káosz?Ez olyan "katonás"stílusú hogy na ha idejöttél,akkor keresd meg a kártyádat,és oda ülj le egész éjszakára...:S
2010. aug. 5. 11:08
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akiket meghívsz ismered és tudod is kivel van jóban. Elvileg.

Egyébként ha neked nem tetszik, akkor a te esküvődön nem lesz :).

2010. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem érzek benne túl nagy logikát,de ha már itt tartunk,akkor mit szóltok A KÖSZÖNŐ AJÁNDÉKHOZ?Legutóbb olyat láttam hogy barack ragasztós süti volt becsomagolva egy átlátszó ruha anyagba masnival megkötve...
2010. aug. 5. 11:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ezek a kártyák pl azért is kellhetnek, ha két rokon, ismerős, miegyéb nem jön ki egymással ne is legyenek egymás közelében. nem kell feszültséget kelteni. amiken én voltam lagzik, ott is mind volt kártya, h pl x család, y család, z baráti köre... ezek mind a jó hangulatot szolgálhatják. pl nincs hely a családod asztalánál, mert odaült akárki, téged pedig egyedül számodra idegenek közé ültetnek. nem biztos, h kellemesen érzed majd magad. ezek többek közt erre is valók. protokollban pedig létezik az ültetett étkeztetés fogalma, ami szigorú szabályokkal jár... esküvőkön az első célt szolgálja leginkább...
2010. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A köszönő ajándék szerintem is felesleges pénz kidobás, főleg akkor, amikor olyan dolog, amit úgyis megeszel. Köszönjünk egy felessel :)
2010. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!