Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelem kálváriája?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem kálváriája?

Figyelt kérdés
szeretném megosztani veletek a történetemet. elbizonytalanodtam. igen. és ebbe teljesen belebetegedtem.annyira, hogy kórházba kerültem. több hétre. talán mert minden hirtelen jött, talán mert sokat csalódtam azelőtt. nem tudom sajnos. csak azt tudom, hogy ez a fiú a legcsodásabb lény a világon. a legjobb barátom, a társam, az életem. fontosabb mint a saját életem. csak csodálom, mikor alszik, beszélek hozzá. mélyégesen tisztelem és őszintén mondom, meghalnék érte. sosem szerettem így embert.sosem éreztem ilyen őszinte szerelmet senki iránt. családról álmodoztam. Ő nem egy pasi. Ő egy és pótolhatatlan és megismételhetetlen. már boldogan hozzámennék feleségül, de a tehetetlen bűntudat, hogy elbizonytalanodtam annó, nem hagy, nem tudom megbocsájtani magamnak. bárcsak én lennék a hibás. de az érzésekről nem tehet az ember, csak sírva könyörög magyarázatért az égieknek, hogy miért kapta ezt?:( 1 hónap múlva lesz az esküvőnk, Ő ennek ellenére is elvenne. De hogy lehet így becsülettel az oltár elé állni? úgy belebetegedtem ebbe, hogy csak azt érzem, nem érdemlem meg Őt. nélküle az élet nem létezik. akkor mi ez, ha nem őszinte és igaz szerelem?
2010. aug. 4. 08:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerintem te magába a tökéletes szerelembe vagy szerelmes és nem ebbe a pasiba. Ilyen viszont csak filmeken vagy az álmokban van, de a valóságban nincs.

Amíg nem kérte meg a kezed, addig azt hitted : álmod valósággá vált és nem akartál felébredni. De a lánykérés kizökkentett az álomból bele a valóságba.

És azért bizonytalanodtál -el, mert erre rájöttél.

Ő sem tökéletes, mit ahogy senki sem az.

Ennek a házasságnak nem szabad létrejönnie.

2010. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt rohadtul nem egy ilyen oldalon kéne megtudnod!!Ez egy nagyon fontos kérdés, hogy hozzámenj e vagy sem, nehogymár véletlen mi csesszük el az életedet, miközben nem is tudjuk igazán, mi a baj...fordulj egy közeli hozzátartozódhoz, vagy valakihez, aki megért meghallgat. de ne egy webes oldalon várd a segítséget!!
2011. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!