Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelem kálváriája?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem kálváriája?

Figyelt kérdés
szeretném megosztani veletek a történetemet. elbizonytalanodtam. igen. és ebbe teljesen belebetegedtem.annyira, hogy kórházba kerültem. több hétre. talán mert minden hirtelen jött, talán mert sokat csalódtam azelőtt. nem tudom sajnos. csak azt tudom, hogy ez a fiú a legcsodásabb lény a világon. a legjobb barátom, a társam, az életem. fontosabb mint a saját életem. csak csodálom, mikor alszik, beszélek hozzá. mélyégesen tisztelem és őszintén mondom, meghalnék érte. sosem szerettem így embert.sosem éreztem ilyen őszinte szerelmet senki iránt. családról álmodoztam. Ő nem egy pasi. Ő egy és pótolhatatlan és megismételhetetlen. már boldogan hozzámennék feleségül, de a tehetetlen bűntudat, hogy elbizonytalanodtam annó, nem hagy, nem tudom megbocsájtani magamnak. bárcsak én lennék a hibás. de az érzésekről nem tehet az ember, csak sírva könyörög magyarázatért az égieknek, hogy miért kapta ezt?:( 1 hónap múlva lesz az esküvőnk, Ő ennek ellenére is elvenne. De hogy lehet így becsülettel az oltár elé állni? úgy belebetegedtem ebbe, hogy csak azt érzem, nem érdemlem meg Őt. nélküle az élet nem létezik. akkor mi ez, ha nem őszinte és igaz szerelem?
2010. aug. 4. 08:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj nem igazán értelek,szereted ő viszont szeret.Most lesz az esküvőtök,akkor mi itt a baj?


25/N

2010. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Miért is nem tudsz becsülettel az oltár elé állni? Ne haragudj, de ez nem teljesen tiszta.

Amúgy igen, ez szerelem, de szerintem valahol csodálat is.

2010. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én túl földhözragadt vagyok, de nem értem, mi a baj. Szereted, ő is szeret. Egy hónap múlva lesz az esküvőtök. Ezt már sokan túlélték. :)
2010. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Megcsaltad?
2010. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is megcsalás lehet a dologban, de ha ő megbocsájtott neked, akkor te is bocsájts meg magadnak. Kaptál egy esélyt, hát élj vele. Úgysem teszed meg soha többé gondolom. Sajnos néha történik pillanatnyi elmezavar, de ha szeretitek egymást akkor túlélitek. Menj hozzá feleségül, szülj neki gyereket és éljetek boldogan. Ne törd ezen az agyad, mert rá fog menni a kapcsolatotok. Meg az egészséged is. Legyetek boldogok. Sok sikert.
2010. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg. Megtaláltam életem szerelmét és egyik pillanatról a másikra elbizonytalanodtam. 8 hónapja vagyunk együtt, Ő nekem a mindenség. És amikor megkérte a kezem, még ok volt, aztán egyik reggel csak éreztem, h valami van. egy bűntudat, idegennek éreztem. és ebbe belebetegedtem teljesen.
2010. aug. 4. 08:15
 7/32 A kérdező kommentje:
nagyon sokat csalódtam az előző kapcsolataimban és amikor végre eljött Ő, akkor egyszer csak elbizonytalanodtam. ennyi történt és sajnos néha most is előjön. ambivalens érzések ezek
2010. aug. 4. 08:17
 8/32 anonim ***** válasza:
8.15-ös vagyok. Akkor meg miért bizonytalanodtál el? Azt ecsetelted hogy ő neked a minden. Hát akkor? Mi a baj? Nem értem. Ha szeretek valakit és az megkéri a kezem, nem gondolom meg magam. Hány éves vagy?
2010. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Na, akkor most már tényleg nem értem. Ne haragudj, de nem lehet, hogy valami mentális problémád van?
2010. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
én 30, Ő 35. 8 hónapja vagyunk együtt, és nem csalódtam benne, egyszercsak kezdett halványulni az érzés és nem értem, h miért nem lehetünk boldogok. talán korai volt a lánykérés, mert az a második randin volt, azelőtt csak neteztünk egymással fél évig
2010. aug. 4. 08:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!