Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelem kálváriája?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem kálváriája?

Figyelt kérdés
szeretném megosztani veletek a történetemet. elbizonytalanodtam. igen. és ebbe teljesen belebetegedtem.annyira, hogy kórházba kerültem. több hétre. talán mert minden hirtelen jött, talán mert sokat csalódtam azelőtt. nem tudom sajnos. csak azt tudom, hogy ez a fiú a legcsodásabb lény a világon. a legjobb barátom, a társam, az életem. fontosabb mint a saját életem. csak csodálom, mikor alszik, beszélek hozzá. mélyégesen tisztelem és őszintén mondom, meghalnék érte. sosem szerettem így embert.sosem éreztem ilyen őszinte szerelmet senki iránt. családról álmodoztam. Ő nem egy pasi. Ő egy és pótolhatatlan és megismételhetetlen. már boldogan hozzámennék feleségül, de a tehetetlen bűntudat, hogy elbizonytalanodtam annó, nem hagy, nem tudom megbocsájtani magamnak. bárcsak én lennék a hibás. de az érzésekről nem tehet az ember, csak sírva könyörög magyarázatért az égieknek, hogy miért kapta ezt?:( 1 hónap múlva lesz az esküvőnk, Ő ennek ellenére is elvenne. De hogy lehet így becsülettel az oltár elé állni? úgy belebetegedtem ebbe, hogy csak azt érzem, nem érdemlem meg Őt. nélküle az élet nem létezik. akkor mi ez, ha nem őszinte és igaz szerelem?
2010. aug. 4. 08:01
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
vagy csak a házasságtól félek. fene tudja
2010. aug. 4. 08:21
 12/32 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetnétek boldogok, ha szeretitek egymást? Ez nekem magas.
2010. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Hát te orvosi eset vagy. Egyébként 8 hónap után lánykérés, szerintem elég korai.
2010. aug. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
azt érzem, hogy jobb ember nálam, tisztább, és néha elbizonytalanodom, hogy valóban szeretem-e. és ebbe a lehetőségbe, hogy talán nem eléggé, ( mivel ez foglalkoztatott ) betegedtem bele
2010. aug. 4. 08:28
 15/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Baj lehet még ebből, ne haragudj hogy ezt írom.

Alapesetben ha az ember találkozik egy ilyen kaliberű szerelemmel, amit írsz, az felülír mindent. Persze az ember elbizonytalanodik, de ugyanakkor a szíve leges legmélyén érzi: Jól dönt.

Én ugyanezen mentem végig, ma is nézem ha alszik a férjem, és nagyon örülök, hogy ilyen emberrel találkozhattam. De esküvő előtt nekem is végigsuhant az agyamon, hogy az már egy más életforma lesz, család stb.

Legbelül kérdeztem meg magam, és ott tudtam, hogy "Igen!".

Azonban én abszolüte nem értem a problémát, egy kis bizonytalanságból csinálsz önmarcangoló elefánt-problémát. Nem csaltad meg, nem szerettél ki belőle...akkor nem értem/értjük mi a gond? A szorongás sajnos nem oldódik meg egy házassággal, pedig úgy érzem Te belülről nagyon szorongsz, kevés önbizalmad van (azt is a párod adja), és másokra gyerekesen felnézel. PEdig minden ember csodálatos és megismételhetetlen a maga módján.

2010. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes, az nem filózik azon, hogy szerelmes-e. Ezek szerint te nem vagy az. Ne menj hozzá, az agyament dolgaiddal tönkretennéd az életét.
2010. aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Látod-látod, pont ezért nem szabad 8 hónap után esküdni. Fölösleges. Ha szeretitek egymást, ráértek 1-2-3 év múlva is. Mert ebből válás lesz. Ilyen a szerelem, fél évig, (+-2 hónap) minden szép és jó, utána megismeritek egymást. Lehet tudat alatt nem tetszik annyira a helyzet. Ne erőltesd. Ha bizonytalan vagy, ne menj hozzá, papír nélkül is lehet boldogan élni. Ki tudja mit fogsz gondolni egy év múlva.
2010. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nemrég tettem fel egy kérdést, hasonlóan érzem magam, de ennyire nem hajszoom bele magam - ne tedd tönkre magad! Párommal mi ősszel tervezzük a házvásárlást, másfél éve vagyunk együtt, az első perctől tudjuk, egymást kerestük, s az utóbbi hetekben nekem is jönnek a buta gondoltaok-kétségek, és rosszul érzem magam, mert nem így kellene éreznem... érdeke, miután több emberrel beszéltem erről ( vele is, anyukámmal, barátokkal) sokkal könnyebb lett, már nincs bűntudatom, hisz nem én vagyok a világon az egyetlen, aki kicsit megilyed ( vagy sokan egyszerűen nem mondanak igazat) . Ettől még szeretem őt, vele tervezem a jövőt, ennél több bizonyíték szerintem nem kell arra, hogy valóban őt akarom!
2010. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beparáztál, a kötelezettségtől. Anno a férjemmel már a 4-ik randin tudtuk(pedig akkor még csók sem volt), hogy Mi együtt akarunk élni. Kaptunk hideget-meleget amikor 4 hónap után közös lakást néztünk. 6 hónap után lánykérés volt. Főleg a barátok mondták, hogy korai. Mi csak mentünk a fejünk után, ma már van egy csodálatos kisfiúnk, lakásunk, autónk, és harmóniába élünk 5 éve:-))) Életem legjobb döntése amikor igent mondtam:-) Nem tudom miért érzed magadat kevésnek egy házassághoz, vagy tényleg megcsaltad? Sokan esnek ebbe a hibába, aztán a párok szétmennek.
2010. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
hát ez az, ok, beteg is vagyok, rendben. kényszerbeteg sajnos, rossz gondolatokkal, depresszió párosult hozzá. házasságellenes is voltam. de én csak azt tudom biztosan, hogy ha vele nem lehetek, akkor más nem kell ebben az életben nekem. már azon is gondolkodtam, h ha elengedném őt máshoz, akkor elhagynám a Földi életet, legyen boldog, nem bírnám ki, hogy bántsam, sosem veszekszünk, tökéletes a kapcsolatunk, egyszerűen a tehetetlenség, hogy megingott a szerelmem vagy csak megijedtem a második randis lánykéréstől teljesen kikészített.
2010. aug. 4. 08:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!