Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Torta kérdés! Neked melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta kérdés! Neked melyik ízlik a legjobban? Mi a kedvenced? Köszönjük!

Figyelt kérdés

Ezt a tortát terveztük meg! Neked lenne itt kedvenced? Ha nem, akkor milyet ennél szívesen egy esküvőn?? Köszönjük!


3 emeletes: legnagyobb: tiramisu, középső: túró-eper, legkisebb: csoki (klasszikus)


Őszi esküvő, segítsetek, sürget az idő!


2010. júl. 20. 18:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%

Úristen*.* Ebből vétek kisebbet csinálni, szerintem mind 3 legyen óóóriási:) A kedvenceim *nyamnyam*

Szerintem nagyon sikeres lesz, de lehet, a tiramisut nem szeretik olyan sokan, nem?

2010. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
86%
Nekünk is ősszel volt az esküvőnk, és a miénk olyen volt: legnagyobb- dobostorta (férjem kedvence), középső- puncstorta (az én kedvencem), és a legkisebb- német csokoládé (majdnem olyan, mint a "rendes" csokitorta, csak mandulával meg van bolondítva). Mindegyik marcipánnal volt bevonva, könnyen tudtuk szeletelni, nem esett szét és nem kellett attól sem tartani, hogy szétfolyik. Nagy sikert aratott mindegyik :) Nem is maradt belőe semmi pedig még a kicsi is elég nagy volt, mert 180-an voltak a lakodalmunkban :)
2010. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Dobos torta, nyam-nyam! Amugy en egyfajtat csinaltatnek, mert az valahogy rendezettebben, szebben nez ki, mint 3 teljesen kulonbozo torta. Aki nem szereti azt, amit valasztotok eheti az asztalon altalaban egesz este kint levo aprosutemenyeket. Ez persze csak az en velemenyem, a te napodrol lesz szo, amihez nagyon sok boldogsagot kivanok!
2010. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%
22:50-es vagyok megint: a pasim szerint meg mindharom torta isteni es tok jo, hogy az osszes vendeg izlesenek probaltok megfelelni. :)
2010. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
68%
Én legnagyobbnak a túró-epret kérném, mert az ilyen friss gyümölcsös ízek azok, amiktől általában soha senkinek nincs herotja. Én pl. szeretem a csokit is, de van mikor rágondolok az édesre és a belem kifordul, ellenben a gyümölcsízzel ez sosincs így. Aztán másodiknak a csokit, mert az is nagyon népszerű. Harmadiknak a tiramisut, mert én úgy vettem észre, hogy a kesernyésért nem sokan rajonganak, ha lehet hagyományosabbat is választani.
2010. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%
túró- eper... (L) bár ilyen tortát ehetnék énis lagziba :PP
2010. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%

nagynéném esküvőjén a felső marcipán voét szerintem az volt a legfinomabb volt még csoki meg még vmi amire már nem emlékszek.

a sacher torta szerintem is nagyon finom.

de mondjuk inkább gyümölcs tortákat szeretem csak ezzel szerintem kevesebben vannak így.

és nem szeretem a vajas krémet szerintem szörnyű

2010. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%

1.túró-eper

2.csoki

3.tiramisu

Nagyon jó összeállítás!!

2010. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez a három íz lesz, már csak a méretén variálunk! :)
2010. júl. 26. 10:11
 30/31 anonim válasza:
78%

Tökéletes összeállítás. Véleményem szerint a túró-eper legyen a legnagyobb, majd csoki, és végül a tiramisu.

A szeleteléssel pedig nem lesz probléma. A torta hűtőben van mielőtt kiviszik, tehát nem fog szétmálni. Az összhang sem probléma, hiszen attól, hogy különböző ízű a három torta, a külseje még teljesen egyforma.

2010. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!