Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Torta kérdés! Neked melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta kérdés! Neked melyik ízlik a legjobban? Mi a kedvenced? Köszönjük!

Figyelt kérdés

Ezt a tortát terveztük meg! Neked lenne itt kedvenced? Ha nem, akkor milyet ennél szívesen egy esküvőn?? Köszönjük!


3 emeletes: legnagyobb: tiramisu, középső: túró-eper, legkisebb: csoki (klasszikus)


Őszi esküvő, segítsetek, sürget az idő!


2010. júl. 20. 18:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
ezek közül túró-eper:)
2010. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
szuper összeállítás:)
2010. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Sacher tortát ennék legszívesebben :)
2010. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
100%

Csokíí. :) Imádom. De a túró-eper is jól hangzik. ;)

Sőt ahogy az utolso írta.. Sacher szelet.. ^^ Mennyei.

2010. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

túró-eper a legjobb

a tiramisu finom, de én legnagyobbnak valami hétköznapibbat választanék, így én inkább azt kérném túró-epernek és a középsőt tiramisunak, de csak azért, mert legnagyobbnak olyat kérnék, ami egy populáris íz, amit biztosan nagyon sokan kedvelnek.

amúgy szuper szerintem, én ennyi apróságot változtatnék, de az általad felírt verzió is tökéletes.

2010. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
a túró eper lenne a kedvencem. én a könnyű tortákat részesíteném előnyben főleg egy esküvőn tehát a gyümölcsöseket mint a túró eper, a feketeerdő, a szőlőtorta. a nehéz vajas eltelítő torták nem az igaziak egy esküvőre,láttam már ilyeneket megmaradni aztán dobhatták ki. sok boldogságot!:)
2010. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Túró Eper :D Nyamm.
2010. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
mind3mat szeretem,ehhez még eszterházi torta és tökéletes
2010. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszi! Zöld kéz! Meglepődtem, hogy ennyien túró-eper (meg fogom fontolni), de örülök, hogy mindenki találna magának. A Sacher az csokoládés, ugye? A fekete erdő is csokis-meggyes?


Amúgy akartunk egy különlegeset, ami csoki alapú, egy gyümülcsöset, és ha valaki nem rajong ezekért, akkor marad a klasszikus...


Köszi! :)

2010. júl. 20. 18:28
 10/31 A kérdező kommentje:
Írhattok még! :)
2010. júl. 20. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!