Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Torta kérdés! Neked melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta kérdés! Neked melyik ízlik a legjobban? Mi a kedvenced? Köszönjük!

Figyelt kérdés

Ezt a tortát terveztük meg! Neked lenne itt kedvenced? Ha nem, akkor milyet ennél szívesen egy esküvőn?? Köszönjük!


3 emeletes: legnagyobb: tiramisu, középső: túró-eper, legkisebb: csoki (klasszikus)


Őszi esküvő, segítsetek, sürget az idő!


2010. júl. 20. 18:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%

Csak néhány gondolat:

A csokit mindenki szereti (főleg a gyerekeknek nem is torta, ha nem csokis - tapasztalat), az legyen a legnagyobb.

A tiramisu (ha igazi) könnyen romlik a nyers tojás miatt (ősszel lehet meleg, ha meg nem igazi, akkor nem túl finom), én lehet, hogy nem vállalnám be, hogy a fél násznép szalmonellát kaphat.

Eszterházyt semmiképp. Nagyon divatos esküvőkre, de katasztrófálisan szart csinálnak.


Mindehhez tudni kell, hogy nem mind bírja el az esküvő diszítést (fehér máz marcipánból vagy cukorból - gondolom, ilyen lesz), ha nem passzol ízben, tönkreteszi az egészet. Legtöbb helyen nem is vállalnak csak néhány fajtából esküvőit. Ez emiatt van.

2010. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
47%

És azt még kifelejtettem, hogy arra is gondolj, hogy szeletelned kell a tortát. :)

Ha puha (pl. túrós, gyümis), szétesik. Ha kemény, akkor iszonyú nehéz vágni. Mi így jártunk a Sacherrel.

2010. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a túró-eper a nyerő. Amúgy én felcserélném a csokit és a tiramisut(csoki a legnagyobb,tiramisu a kicsi).

A csokoládét szerintem (szinte) mindenki szereti. Csak arra vigyázzatok hogy ne az a túl krémes inkább utánzat legyen,mert azt le sem nyeli az ember :(

2010. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
a feketeerdős az erdei gyümölcsös tejszínes
2010. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a tiramisut nem szeretem, a túró-eper és a csoki viszont jöhet :))
2010. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

A tiramisu helyett Esterházy-tortát tennék a "tortahegy" csúcsára!:)

Finom marcipános!

Amúgy jó összeállítás!

2010. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

A túró-eper nekem azért tetszik ebből a felsorolásból különösen (amúgy mindegyiket szeretem), mert amikor már eléggé tele vagyok (esküvőn elkerülhetetlen :)), akkor könnyebbnek, "frissebbnek", emészthetőbbnek érzem a túrós/gyümölcsös, nem nagyon édes desszertet.


Viszont jogos a felvetés, hogy legyen tartós formájú és jól szeletelhető, ebben a cukrász biztosan tud tanácsot adni.

2010. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Azt hittem a tiramisu nagyobb népszerűségnek örvend majd... Hát így meggondolva valószínű a túró-eper lesz a legnagyobb...
2010. júl. 20. 20:14
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a diósat szeretem. nyhaaam
2010. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

ezek közül szerintem a tiramisu a legjobb, de én az eszterházyt is imádom:)

sok boldogságot!!!

2010. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!