Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érdemesebb ha mi magunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb ha mi magunk fözzük-sütjük meg legalább a fél kaját esküvöre? De mellé azért rendelünk is.60-70en leszün kb

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Anyagilag nem sokkal olcsobb.De idegeskedsz stb. a kaja miatt,plusz melo,stb...szerintem inkább rendeld az egészet.
2010. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

90-100 főnél már meggondolandó...

De igazság szerint sok a macera vele, és összegben ugyanannyi.

Persze ha házias ízekre vágytok 1-2 kondér gulyás vagy házisüti belefér...

2010. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ugy tervezzük,h kulturba leszünk és kint fözöcskézünk...és elgondolkodtunk hátha igy olcsobb...de hát lehet h nem az:(azért köszi a komikat:)
2010. júl. 20. 16:30
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

elveszi az esküvő,lakodalom varázsát ha ti főztök.Főleg ennyi főre.

Egy ismerősöm mesélte,hogy az ő esküvője után egy kis légyszámú vacsora volt amire ők főztek a férjével,de azt mondta, hogy ha újra csinálhatná tuti egy vendéglőbe mennének.Az egészet elrontotta hogy előtte az esküvői előkészületek mellett még a vacsira is vásárolni,főzni kellet,másnap pedig ahelyett hogy élvezhették volna házasságuk első napját,takaríthatták a "romokat".

2010. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
háát ez tényleg nem a legromantikusabb..elgondolkodtam:)
2010. júl. 20. 16:32
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk amibe én voltam "vidéki" lagzi, ott az örömszülők szerveztek le mindent, fél disznó, kolbász, pöri, és rokonok főztek.

A takarítást se az ifjú pár végezte természetesen, ők édesdeden feküdtek az ágyikójukban.

De az igazi vidéki nagy lagzi volt, sütikkel meg mindennel.

(Mondjuk hozzá is teszem, hogy nagyon hosszú volt a menyasszonytánc....)

2010. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
:):))azt meg tudná mondani valaki,h kb mennyibe jönne igy ki a kaja ára?:)
2010. júl. 20. 16:37
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Na várj csak, olyan 3 éve volt, kb. 90 fő, és olyan 800.ezer. De ez csak a kaja+pia.

Lehet olcsóbban is ki lehet jönni, ott nagyon rázták a rongyot...

2010. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ. Nálunk ez alap. Ezer éve az megy, hogy a szomszédok "összedobják" a tűzhelyeket, hűtőket és megy a sütés-főzés. Meg mondjuk a rokon vendégek is úgy érkeznek, hogy sütöttek egy-egy tálca sóst-édeset. Az én eskövőmre a tornácon 4 tűzhelyen főztek gázpalackokról, a leves üstben főtt az udvaron, volt disznóvágás. Senki számára nem veszett el a varázs, nálunk inkább az venné el, ha egy rakás pénzt ki kellene fizetni azért, amit mi is simán megcsinálunk. Nálunk az összes rokonnak természetes a segítség. Meg is sértődnének, ha nem kérnének belőlük! Egyébként, aki nem csinált ilyet, az úgy képzelni hogy aznap. Dehogy aznap! A sóst pl. falun régen is elve megcsinálták már az esküvő előtti hétvégébn. Ma sem aznap megy minden.
2010. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
16.41 vagyok. Akinek nincsen olyan családja/ismerőse az ne vállalja be. Ne haragudjon a válaszoló, de az ő ismerősei voltak a hülyék, hogy a pár főzött a vendégekre, nem a saját főzéssel van a baj. Szerintem az IGAZI sajátfőzős lagzisokat a guta is megütné, ha ezt meghallanák, hogy a pár főzött. A párnak semmi dolga a rokonság segít! Tudjátok a mamák, nénikék, ilyen-olyan rokonok, szomszédok stb. Ahol ez nem magától értetődő ott szívás lesz.
2010. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!